O Slavii

březen 2018

únor 2018

 • Vyhrát domácí pohár a v lize na jaře posbírat nejvíce bodů ze všech, takové jsou cíle Slavie pro zbytek sezóny 2017/18. Nejen o tom hovořili na tiskové konferenci sportovní ředitel Jan Nezmar a trenér Jindřich Trpišovský.

leden 2018

 • Přinášíme prohlášení Slavie k článkům na serverech isport.cz a blesk.cz ohledně bonusových částkách za podpis smlouvy při přestupu zahraničních hráčů. Nyní je klub odtajnil, kolik daní hráči ve skutečnosti dostali. Konkrétně u hráčů Halil Altintop, Ruslan Rotaň a Per Egil Flo.

prosinec 2017

 • Slavia a Sparta se na závěr tradičně utkali v zápase veteránů a internacionálů. Ve starší kategorii měla navrch Slavia, v mladší Sparta. Za redakci přejeme vše nejlepší do roku 2018 jak vám fanouškům, tak samotné Slavii!

 • Slavia má nového trenéra, odvolaného Jaroslava Šilhavého střídá dosavadní trenér Liberce Jindřich Trpišovský. S Trpišovským přichází i nový realizační tým. 

 • Dva týdny po skončení podzimní části sezóny byl z funkce odvolán trenér Jaroslav Šilhavý, který získal se Slavií mistrovský titul a postoupil s ní do základní skupiny Evropské ligy. Spolu s ním klub opouští i asistenti Jiří Chytrý a Milan Veselý.

listopad 2017

 • Jan Nezmar se stane 5. prosince sportovním ředitelem Slavie. Uvedl to na Twitteru předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík a informaci následně potvrdil oficiální web klubu.

srpen 2017

 • Do Slavie by měl zamířit pravděpodobně na hostování z AC Milán její odchovanec, stoper Stefan Simič. Informaci uvedl jako první italský novinář Gianluca di Marzia a převzala ji česká média. 

červen 2017

 • V Edenu proběhla tisková konference, na níž bylo představeno hned několik zvučných posil evropského formátu. Jako volní hráči přicházejí ze Zenitu Petrohrad jeho dlouholetý kapitán Danny, z Augsburgu Halil Altintop a z Dněpru Ruslan Rotaň. Slavia představila i několik mladých posil z české ligy. Zároveň oznámila prodej Pavlenky a odchod Mihalíka.

 • Slavia se v letní přípravě utká se silnými soupeři, čekají ji týmy z Premier Ligue, Ligue 1, mistr Skotska a Slovenska a z domácích mužstev Viktoria Žižkov a České Budějovice. 

květen 2017

duben 2017

 • Navzdory prohlášením, že klub aktuálně nehledá sportovního ředitele, se naší redakci z důvěryhodných zdrojů podařilo zjistit, že realita je jiná. V nejbližších dnech má na post sportovního ředitele přijít Zdeněk Kudela!

březen 2017

únor 2017

 • Na předsezónní tiskové konferenci Slavia zopakovala své cíle ze začátku sezóny. Sešívaní by rádi na konci sezóny oslavili zisk trofeje, buď ligové nebo pohárové. Zajímavou zprávou je i fakt, že poslední kolo by měli sešívaní odehrát na Strahově. Představena byla i nová partnerská firma AAA Auto.

 • Start ligy se blíží, v úterý Slavii čeká poslední přípravné utkání s třetiligovým Vyšehradem. Nenechte si ujít autogramiádu posil po zápase a využijte návštěvy utkání k nákupu výhodných balíčků na první jarní zápasy, permanentky anebo lístků na Jihlavu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen