O Slavii

leden 2020

prosinec 2019

  • Slávistické áčko zahájí zimní přípravu 5. ledna a stejně jako loni, i letos zamíří na dvě soustředění do tepla, nejdříve do Španělska a následně do Portugalska.

říjen 2019

září 2019

srpen 2019

červenec 2019

červen 2019

  • Na začátek letní přípravy svolalo vedení Slavie tiskovou konferenci, na které podepsal novou pětiletou smlouvu se Slavií Tomáš Souček. Smlouva obsahuje výstupní klauzuli ve výší 15 milionů Eur, která začne platit v zimě. Jaroslav Tvrdík také řekl, že v případě Michaela Ngadeua byla aktivována výstupní klauzule, ale hráčova budoucnost zatím není vzhledem k blížícímu se Africkému poháru národů jistá. Cíle pro novou sezónu jsou postup do skupiny Ligy mistrů a obhajoba titulu.

  • Slávistům začne letní příprava v pondělí 17. června, během ní absolvují dvě soustředění v Rakousku.

březen 2019

  • První březnové pondělí roku 2019 bylo ve slávistickém muzeu opět živo. Vedení Sk Slavia Praha sezvalo novináře u příležitosti představení nového dodavatele sportovního vybavení. Nebylo to žádné překvapení, již během podzimu vyplulo na povrch, že po dlouhých dvanácti letech skončí spolupráce se stávajícím dodavatelem - firmou Umbro. Na její místo se po dlouhých letech vrací firma Puma, která oblékala hráče v červenobílých dresech již v osmdesátých letech minulého století. Dresy se značkou šelmy ve skoku oblékaly v Edenu takové persony jako František Veselý, Peter Herda, Karel Jarolím, Luboš Kubík, nebo Ivo Knoflíček

únor 2019

leden 2019

  • V pondělí dopoledne odletěl A-tým na herní soustředění do Portugalska. V Portugalsku jsou v plánu čtyři přípravná utkání včetně generálky s Rosenborgem Trondheim.

  • Slavia na začátku roku 2019 oznámila jméno nového partnera, jehož oblečení budou nosit hráči od A-týmu až po mládežnické týmy. Po dlouholeté spolupráci s firmou Umbro se jím stala PUMA!

  • Ve čtvrtek v podvečer Slavia odlétá na kondiční soustředění do španělské Marbelly. Celkem se na jihu Španělska bude připravovat 27 hráčů včetně tří posil a dvou dorostenců.

prosinec 2018

  • Jako každý rok i na konci roku 2018 se sešly staré gardy Slavie a Sparty, aby na umělé trávě v Edenu změřily síly v zápasech veteránů (nad 45 let) a internacionálů (nad 35). K vidění byla spousta zajímavých hráčů let minulých i nedávných, hodně pohledných akcí a více než dvacet branek.