O Slavii

leden 2019

 • V pondělí dopoledne odletěl A-tým na herní soustředění do Portugalska. V Portugalsku jsou v plánu čtyři přípravná utkání včetně generálky s Rosenborgem Trondheim.

 • Slavia na začátku roku 2019 oznámila jméno nového partnera, jehož oblečení budou nosit hráči od A-týmu až po mládežnické týmy. Po dlouholeté spolupráci s firmou Umbro se jím stala PUMA!

 • Ve čtvrtek v podvečer Slavia odlétá na kondiční soustředění do španělské Marbelly. Celkem se na jihu Španělska bude připravovat 27 hráčů včetně tří posil a dvou dorostenců.

prosinec 2018

 • Jako každý rok i na konci roku 2018 se sešly staré gardy Slavie a Sparty, aby na umělé trávě v Edenu změřily síly v zápasech veteránů (nad 45 let) a internacionálů (nad 35). K vidění byla spousta zajímavých hráčů let minulých i nedávných, hodně pohledných akcí a více než dvacet branek. 

 • Zimní příprava začne hráčům a realizačnímu týmu 3. ledna. Během ní absolvují soustředění ve Španělsku a Portugalsku, v Čechách odehrají pouze jedno přípravné utkání, zatímco na herním soustředění hned tři.

 • Den po posledním zápase velice úspěšné podzimní části sezóny 2018/19 pozvala Slavia novináře do svého muzea na tiskovou konferenci, během níž představila dvě nové posily: Petra Ševčíka z Liberce a Lukáše Masopusta z Jablonce. Avizovala zájem o Alexe Krále a nastínila další směřování klubu.

 • Fotbalový klub SK Slavia Praha – fotbal a.s. provedl změny v systému řízení a odpovědnosti ve vedení. Plnou odpovědnost za klub ponese představenstvo a každý jeho člen bude mít na starost konkrétní oblast.

listopad 2018

 • Na dnešní tiskové konferenci předseda představenstva Sinobo Group Zhou Jinhui a předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík oznámili nejen přejmenování Eden Areny na Sinobo Stadium, ale zároveň i vstup Sinobo Group do akcionářské struktury klubu. Jaroslav Tvrdík zároveň oznámil setrvání Tomáše Součka ve Slavii minimálně do léta, podpis nové smlouvy s Miroslavem Stochem a jméno první zimní posily, kterou bude liberecký Petr Ševčík.

říjen 2018

 • Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík včera na svém twitterovém účtu oznámil, že za své výroky po zápase v Kyjevě dostal od disciplinární komise UEFA pokutu 10 000 €. K naší redakci se dostal dopis, ve kterém se Tvrdík k celé záležitosti směrem k disciplinární komisi vyjádřil, a zveřejňujeme ho v plném znění.

červenec 2018

 • Svou tiskovou konferenci před ligovým startem svolala Slavia na středu 18.7. na 13:00. Vzhledem k tomu, že jednání s egyptským reprezentantem Trézeguetem definitivně skončila, neočekávalo se žádné překvapení. Představení dresů na webu bylo spuštěno krátce před konferencí a cíle jsou ty nejvyšší každou sezónu.

červen 2018

 • Hráči áčka dnes zahájili přípravu, hned v sobotu odjíždí na kondiční soustředění do rakouského Aigenu. V kádru už chybí Tomáš Necid, Ruslan Mingazov, Danny, Eduard Sobol a Pavel Bucha, naopak se připojili hráči, kteří byli na hostováních.

duben 2018

březen 2018

únor 2018

 • Vyhrát domácí pohár a v lize na jaře posbírat nejvíce bodů ze všech, takové jsou cíle Slavie pro zbytek sezóny 2017/18. Nejen o tom hovořili na tiskové konferenci sportovní ředitel Jan Nezmar a trenér Jindřich Trpišovský.

leden 2018

 • Přinášíme prohlášení Slavie k článkům na serverech isport.cz a blesk.cz ohledně bonusových částkách za podpis smlouvy při přestupu zahraničních hráčů. Nyní je klub odtajnil, kolik daní hráči ve skutečnosti dostali. Konkrétně u hráčů Halil Altintop, Ruslan Rotaň a Per Egil Flo.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen