O Slavii

prosinec 2018

 • Fotbalový klub SK Slavia Praha – fotbal a.s. provedl změny v systému řízení a odpovědnosti ve vedení. Plnou odpovědnost za klub ponese představenstvo a každý jeho člen bude mít na starost konkrétní oblast.

listopad 2018

 • Na dnešní tiskové konferenci předseda představenstva Sinobo Group Zhou Jinhui a předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík oznámili nejen přejmenování Eden Areny na Sinobo Stadium, ale zároveň i vstup Sinobo Group do akcionářské struktury klubu. Jaroslav Tvrdík zároveň oznámil setrvání Tomáše Součka ve Slavii minimálně do léta, podpis nové smlouvy s Miroslavem Stochem a jméno první zimní posily, kterou bude liberecký Petr Ševčík.

říjen 2018

 • Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík včera na svém twitterovém účtu oznámil, že za své výroky po zápase v Kyjevě dostal od disciplinární komise UEFA pokutu 10 000 €. K naší redakci se dostal dopis, ve kterém se Tvrdík k celé záležitosti směrem k disciplinární komisi vyjádřil, a zveřejňujeme ho v plném znění.

červenec 2018

 • Svou tiskovou konferenci před ligovým startem svolala Slavia na středu 18.7. na 13:00. Vzhledem k tomu, že jednání s egyptským reprezentantem Trézeguetem definitivně skončila, neočekávalo se žádné překvapení. Představení dresů na webu bylo spuštěno krátce před konferencí a cíle jsou ty nejvyšší každou sezónu.

červen 2018

 • Hráči áčka dnes zahájili přípravu, hned v sobotu odjíždí na kondiční soustředění do rakouského Aigenu. V kádru už chybí Tomáš Necid, Ruslan Mingazov, Danny, Eduard Sobol a Pavel Bucha, naopak se připojili hráči, kteří byli na hostováních.

duben 2018

březen 2018

únor 2018

 • Vyhrát domácí pohár a v lize na jaře posbírat nejvíce bodů ze všech, takové jsou cíle Slavie pro zbytek sezóny 2017/18. Nejen o tom hovořili na tiskové konferenci sportovní ředitel Jan Nezmar a trenér Jindřich Trpišovský.

leden 2018

 • Přinášíme prohlášení Slavie k článkům na serverech isport.cz a blesk.cz ohledně bonusových částkách za podpis smlouvy při přestupu zahraničních hráčů. Nyní je klub odtajnil, kolik daní hráči ve skutečnosti dostali. Konkrétně u hráčů Halil Altintop, Ruslan Rotaň a Per Egil Flo.

prosinec 2017

 • Slavia a Sparta se na závěr tradičně utkali v zápase veteránů a internacionálů. Ve starší kategorii měla navrch Slavia, v mladší Sparta. Za redakci přejeme vše nejlepší do roku 2018 jak vám fanouškům, tak samotné Slavii!

 • Slavia má nového trenéra, odvolaného Jaroslava Šilhavého střídá dosavadní trenér Liberce Jindřich Trpišovský. S Trpišovským přichází i nový realizační tým. 

 • Dva týdny po skončení podzimní části sezóny byl z funkce odvolán trenér Jaroslav Šilhavý, který získal se Slavií mistrovský titul a postoupil s ní do základní skupiny Evropské ligy. Spolu s ním klub opouští i asistenti Jiří Chytrý a Milan Veselý.

listopad 2017

 • Jan Nezmar se stane 5. prosince sportovním ředitelem Slavie. Uvedl to na Twitteru předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík a informaci následně potvrdil oficiální web klubu.

srpen 2017

 • Do Slavie by měl zamířit pravděpodobně na hostování z AC Milán její odchovanec, stoper Stefan Simič. Informaci uvedl jako první italský novinář Gianluca di Marzia a převzala ji česká média. 

červen 2017

 • V Edenu proběhla tisková konference, na níž bylo představeno hned několik zvučných posil evropského formátu. Jako volní hráči přicházejí ze Zenitu Petrohrad jeho dlouholetý kapitán Danny, z Augsburgu Halil Altintop a z Dněpru Ruslan Rotaň. Slavia představila i několik mladých posil z české ligy. Zároveň oznámila prodej Pavlenky a odchod Mihalíka.