O Slavii

leden 2017

  • Slavia v neděli odlétá na herní soustředění ke španělské Marbelle, dnes byla zveřejněna jména soupeřů pro tři přípravná utkání. Slavia se postupně utká s NK Osijekem, FC Krasnodarem a Samsungem Suwon.

  • Oficiální web Slavie zveřejnil obsáhlý rozhovor s předsedou představenstva klubu Jaroslavem Tvrdíkem. Rozhovor se zaměřuje na zimní posílení kádru, Jaroslav Tvrdík v něm potvrdil, že do Slavie přijde Jan Sýkora a že se Slavia konkrétně zajímá o Vukadina Vukadinoviče. Rozhovor zveřejňujeme v plném znění.

  • Slávistické áčko dnes absolvovalo na umělé trávě v Edenu první trénink v novém roce, a nechyběly na něm čtyři prosincové posily. Tým se naopak musí obejít bez reprezentantů Deliho a Ngadeua a do Číny neodletí ani Levan Kenia. Podle slov trenéra Jaroslava Šilhavého se ještě jedná o příchodu krajního záložníka.

prosinec 2016

  • V Edenu se dnes hrálo 31. Silvestrovské derby a Slavia z něj tradičně vyšla lépe - v zápase veteránů remizovala 3:3 a v utkání internacionálů nad 35 let jasně dominovala a i díky hattricku Karla Pitáka smetla Spartu 7:3.

  • Na tiskové konferenci, jejíž součástí bylo v pozadí i slávistické muzeum, došlo k zhodnocení podzimní části sezony a k několika důležitým oznámením. Stadion by měl mít od května stejného vlastníka jako Slavia a mělo by dojít k jeho přejmenování, tým pak posílí stoper reprezentační U21 Michael Lüftner. V neposlední řadě prodloužil smlouvu Antonín Barák.

  • Povedený podzim zakončila fotbalová Slavia krásnou akcí pro fanoušky. Otevřela brány Edenu a provedla fanoušky všemi prostory, které klub využívá.

listopad 2016

  • Na závěr podzimní části sezony Slavia pro fanoušky přichystala událost roku! V sobotu 3. prosince totiž otevře v Edenu unikátní slávistické muzeum se všemi nejslavnějšími trofejemi! Navíc bude probíhat i autogramiáda slávistů a slávistek a vy si budete moci projít celé zázemí stadionu! AKTUALIZACE 28. 11. 22:30: KAPACITA AKCE JE VYČERPANÁ, JIŽ SE NELZE REGISTROVAT.

  • V rámci pravidelných interních školení absolvovali slávističtí trenéři v listopadu přednášku na téma fyzioterapie a jejího zapojení do tréninkového procesu mládeže. Přednášejícím byl reprezentační fyzioterapeut Martin Janoušek a během prezentace zazněly velice zajímavé informace - například že fyzioterapeut je schopný z pohybu hráče odhadnout jeho náchylnost ke zraněním.

září 2016

srpen 2016

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen