O Slavii

listopad 2016

  • V rámci pravidelných interních školení absolvovali slávističtí trenéři v listopadu přednášku na téma fyzioterapie a jejího zapojení do tréninkového procesu mládeže. Přednášejícím byl reprezentační fyzioterapeut Martin Janoušek a během prezentace zazněly velice zajímavé informace - například že fyzioterapeut je schopný z pohybu hráče odhadnout jeho náchylnost ke zraněním.

září 2016

srpen 2016

červenec 2016

  • Již ve čtvrtek nás čeká důležitý zápas druhého předkola Evropské ligy. Abychom postoupili, musíme být společně silnější! A to je také název nové kampaně - Spolu jsme silnější - tedy fanoušci, hráči, zaměstnanci klubu, majitelé, sponzoři.

červen 2016

  • Již ve středu 29. 6. začne Slavia s předprodejem permanentek na novou sezónu, které budou platit i na druhé předkolo Evropské ligy. Novinkou je poté permanentka junior pro děti vyšších než 150 cm a mladších 15 let nebo možnost si nechat zaslat permanentku domů poštou.

  • Hráči A týmu jsou od soboty na soustředění v Nymburce, odkud se zítra vrací na Xaverov. V sobotu je čeká první přípravné utkání proti Benešovu.

  • Sledujte zítra celý den sociální sítě Slavie a vyhrajte podepsaný dres nové posily! Článek budeme v průběhu neděle aktualizovat o odkazy na průběh celé akce. 

  • Od posledního zápasu s Plzní neuplynuly ještě ani tři týdny a trenér Dušan Uhrin dnes přivítal své svěřence v letní přípravě. Její brzký začátek má jasný důvod - 14. července čeká Slavii první zápas nové sezóny ve 2. předkole Evropské lize.

květen 2016

  • Na tiskové konferenci před startem letní přípravy Slavia představila posily ve vedení klubu i v týmu. Novým generálním ředitelem a budoucím členem představenstva je Martin Krob, předsedou představenstva se stane Jaroslav Tvrdík. Jako posila přichází záložník Jasmin Ščuk, obránce Michael Ngadeu-Ngadjui, v nejbližších dnech by měl přijít další hráč, který už má podepsanou smlouvu, následovat by měl ještě jeden špičkový zahraniční hráč. Ve Slavii zůstává Levan Kenia, Simon Deli zatím nemá žádnou konkrétní nabídku na přestup, to samé platí o Milanu Škodovi.

  • Ve čtvrtek se konalo třetí jednání Městského soudu v kauze Čechův most, kdy bylo nepřiměřeným zásahem zraněno několik slávistů. Soudkyně Karla Cháberová a její senát vynesl konečné rozhodnutí - žaloba byla zamítnuta v plném rozsahu.