O Slavii

květen 2016

 • V sobotu máte unikátní příležitost strávit celý den se Slavií. Před polednem začíná derby žen, v 15:30 zápas mužů s Plzní a zakončit den můžete spolu s Tribunou Sever na futsalovém semifinále Slavie s Benagem.

 • Posloucháte od rodičů, proč pořád chodíte na "ten blbej fotbal", co na něm máte a podobné hlášky? A už někdy na fotbale byli? Jestli ne, v neděli budete mít ideální příležitost je přivést do Edenu. Vaše maminka navíc bude mít vstup zadarmo.

duben 2016

 • Akcionáři Slavie v zastoupení Jaroslava Tvrdíka a Jiřího Šimáněho se dnes sešli a nakonec se dohodli na dalším společném fungování. Nastane klid zbraní? Prohlášení přinášíme v plném znění.

 • Jaroslav Tvrdík se na oficiálním webu vyjádřil k celé situaci ve vedení Slavie, vyjádření přebíráme v nezkrácené podobě.

 • Na dnešní mimořádné večerní schůzce představenstva a dozorčí rady klubu Slavia potvrdila stávající priority. Jednou z nich je příprava mimořádné valné hromady za účelem posílení rozpočtu.

březen 2016

 • Už jen jednou se vyspíme a je tu derby. Zápas, ve kterém budou slávisté bojovat o udržení klíče od Prahy, a přitom je budou podporovat tisíce fanoušků přímo na stadiónu. Utkání začíná v 19:30, ale program pro fanoušky v Edenu, odkud bude vyrážet pochod, startuje už ve 12 hodin.

únor 2016

 • V mém dalším článku se věnuji zahraničním hráčům, kteří byli v našem klubu na testech od léta 2009 do současnosti. Předně bych chtěl poděkovat Fallenovi a dalším za pomoc se sepsáním jmen všech hráčů, kteří v daném období u nás byli. V seznamu chybí Brazilci Luiz Carvalho a Bruno Tiosi, kteří za nás odehráli pouze jedno utkání na soustředění na Kanárských ostrovech proti týmu U.D Vecindario (3:2) z důvodu, abychom měli dostatečný počet hráčů k zápasu – o těchto hráčích již pak není zmínka.

 • Tisková konference Slavie před startem jarní části sezóny proběhla tentokrát v centru Prahy v hotelu Le Palais Art, který patří nově majoritnímu vlastníkovi Slavie, společnosti CEFC China. Cíl pro jarní část sezóny byl stanoven jednoznačně - účast v evropských pohárech.

 • Vedení Slavie - prezident klubu Jiří Šimáně, generální ředitel David Trunda a manažer mládeže Jiří Plíšek, jsou dnes ve Splitu, kde podepíší s místním Hajdukem dohodu o spolupráci.

 • Vstupenky na první domácí zápas s Brnem jsou přes ticketportal.cz v prodeji už od pondělí, dnes Slavia vydala informace k celkovému konceptu prodeje vstupenek, kdy je očekáván zvýšený zájem fanoušků. V zájmu každého by mělo být zakoupit lístek přes internet anebo přijít před utkáním opravdu včas.

leden 2016

 • Včera proběhla beseda čtenářů Slávistických novin se zástupci vedení klubu, k předem ohlášenému členu představenstva Tomáši Syrovátkovi se totiž jako překvapení přidal i generální ředitel klubu David Trunda a společně dvě hodiny odpovídali na dotazy zúčastněných.

 • Slavia dnes oficiálně potvrdila odchod hlavního skauta Jakuba Dovalila, na kterého čeká angažmá trenéra U20 Spojených Arabských Emirátů. "Za jeho odvedenou práci a profesionální přístup mu děkujeme a v jeho novém angažmá mu přejeme co nejvíce úspěchů," okomentoval odchod generální ředitel David Trunda.