O Slavii

květen 2016

 • Na tiskové konferenci před startem letní přípravy Slavia představila posily ve vedení klubu i v týmu. Novým generálním ředitelem a budoucím členem představenstva je Martin Krob, předsedou představenstva se stane Jaroslav Tvrdík. Jako posila přichází záložník Jasmin Ščuk, obránce Michael Ngadeu-Ngadjui, v nejbližších dnech by měl přijít další hráč, který už má podepsanou smlouvu, následovat by měl ještě jeden špičkový zahraniční hráč. Ve Slavii zůstává Levan Kenia, Simon Deli zatím nemá žádnou konkrétní nabídku na přestup, to samé platí o Milanu Škodovi.

 • Ve čtvrtek se konalo třetí jednání Městského soudu v kauze Čechův most, kdy bylo nepřiměřeným zásahem zraněno několik slávistů. Soudkyně Karla Cháberová a její senát vynesl konečné rozhodnutí - žaloba byla zamítnuta v plném rozsahu.

 • V sobotu máte unikátní příležitost strávit celý den se Slavií. Před polednem začíná derby žen, v 15:30 zápas mužů s Plzní a zakončit den můžete spolu s Tribunou Sever na futsalovém semifinále Slavie s Benagem.

 • Posloucháte od rodičů, proč pořád chodíte na "ten blbej fotbal", co na něm máte a podobné hlášky? A už někdy na fotbale byli? Jestli ne, v neděli budete mít ideální příležitost je přivést do Edenu. Vaše maminka navíc bude mít vstup zadarmo.

duben 2016

 • Akcionáři Slavie v zastoupení Jaroslava Tvrdíka a Jiřího Šimáněho se dnes sešli a nakonec se dohodli na dalším společném fungování. Nastane klid zbraní? Prohlášení přinášíme v plném znění.

 • Jaroslav Tvrdík se na oficiálním webu vyjádřil k celé situaci ve vedení Slavie, vyjádření přebíráme v nezkrácené podobě.

 • Na dnešní mimořádné večerní schůzce představenstva a dozorčí rady klubu Slavia potvrdila stávající priority. Jednou z nich je příprava mimořádné valné hromady za účelem posílení rozpočtu.

březen 2016

 • Už jen jednou se vyspíme a je tu derby. Zápas, ve kterém budou slávisté bojovat o udržení klíče od Prahy, a přitom je budou podporovat tisíce fanoušků přímo na stadiónu. Utkání začíná v 19:30, ale program pro fanoušky v Edenu, odkud bude vyrážet pochod, startuje už ve 12 hodin.

únor 2016

 • V mém dalším článku se věnuji zahraničním hráčům, kteří byli v našem klubu na testech od léta 2009 do současnosti. Předně bych chtěl poděkovat Fallenovi a dalším za pomoc se sepsáním jmen všech hráčů, kteří v daném období u nás byli. V seznamu chybí Brazilci Luiz Carvalho a Bruno Tiosi, kteří za nás odehráli pouze jedno utkání na soustředění na Kanárských ostrovech proti týmu U.D Vecindario (3:2) z důvodu, abychom měli dostatečný počet hráčů k zápasu – o těchto hráčích již pak není zmínka.

 • Tisková konference Slavie před startem jarní části sezóny proběhla tentokrát v centru Prahy v hotelu Le Palais Art, který patří nově majoritnímu vlastníkovi Slavie, společnosti CEFC China. Cíl pro jarní část sezóny byl stanoven jednoznačně - účast v evropských pohárech.

 • Vedení Slavie - prezident klubu Jiří Šimáně, generální ředitel David Trunda a manažer mládeže Jiří Plíšek, jsou dnes ve Splitu, kde podepíší s místním Hajdukem dohodu o spolupráci.

 • Vstupenky na první domácí zápas s Brnem jsou přes ticketportal.cz v prodeji už od pondělí, dnes Slavia vydala informace k celkovému konceptu prodeje vstupenek, kdy je očekáván zvýšený zájem fanoušků. V zájmu každého by mělo být zakoupit lístek přes internet anebo přijít před utkáním opravdu včas.