O Slavii

prosinec 2015

 • Pokud ještě nemáte program na zítřejší večer, tak neváhejte a přijďte do Edenu na další hodinu Univerzity Slavia! Tentokrát na téma kanonýrů a speciálním hostem bude náš elitní útočník Milan Škoda.

listopad 2015

 • Novým hlavním partnerem Slavie se stává nadnárodní společnost Lyoness. Ta podepsala se Slavií pětiletou smlouvu a fanouškům nabídne věrnostní kartu klubu.

říjen 2015

 • Včera insolvenční soud rozhodl, že po stažení insolvenčních návrhů ze strany společností Online Services a Gamma Enterprise ukončuje insolvenční řízení vedené proti Slavii.

 • Už od minulého pátku si můžete pořídit vstupenku na vršovické derby mezi Slavií a Bohemians 1905, které se hraje v neděli 8. listopadu od 15 hodin. Pokud dorazíte na zápas se svým potomkem, bude mít vstup zdarma.

 • Až budete od svých poloviček poslouchat, že jdete v pátek večer zase na fotbal, překvapte je a vezměte je s sebou do Edenu! Klub pro všechny ženy připravil Ladies night, v rámci které mají vstup za polovinu, a je pro ně připraven zajímavý program pro případ, že by je fotbal náhodou nebavil.

 • Na dnešní řádné valné hromadě SK Slavia Praha - fotbal, a.s. bylo zvoleno nové představenstvo a nová dozorčí rada společnosti. Všechny kroky byly předem avizovány, dnes je jen valná hromada oficiálně schválila.

 • Slavia dnes na avizované tiskové konferenci prezentovala novou vlastnickou strukturu klubu, navrhované členy představenstva a dozorčí rady a nové tváře v managementu klubu. Plány na rozvoj klubu jsou opravdu komplexní a všichni slávisti se mají na co těšit!

září 2015

 • Derby se Spartou a vůbec celá slávistická neděle se nadmíru vydařila. Atmosféra byla elektrizující a pomohla Slavii k zisku tří bodů nad největším rivalem. Klub teď děkuje fanouškům v podobě akce 1+1 na vstupenky na Duklu. Kupte si vstupenku a dostanete druhou zdarma. Podobně dostanete lístek zdarma i k permanentce. Přiveďte v neděli do Edenu o jednoho slávistu navíc. Protože průměrná návštěva nestačí.

 • Před 284. derby vládne ve slávistickém týmu dobrá nálada a víra, že v neděli mohou zůstat tři body doma. "Sparta je sice v tabulce před námi, ale v derby není favoritů, hrajeme doma a chceme vyhrát," říká trenér Slavie Dušan Uhrin.

 • Derby v neděli nebude jen o samotném zápase, ale i o předzápasovém programu ve fanzóně. Ten startuje v 10 hodin a během něj si můžete vychutnat koncert slávistických interpretů, autogramiádu mistrovského týmu ze sezóny 1995/96 anebo pak sledování zápasu na velkoplošné obrazovce, pokud nemáte lístek přímo na stadión.

 • Slavia plánuje před derby bohatý doprovodný program, kterému by měla vévodit fanzóna otevřená již od dopoledních hodin. Se svou prezentací se zapojí také Slávistické noviny. Zveme všechny čtenáře k návštěvě fanzóny, kde budete mít možnost poznat redaktory SN i ostatní čtenáře a spoludiskutující.

 • Na podzim loňského roku vydali Ondřej Zlámal s Václavem Hanzlíkem knihu Splněný slávistický sen: Vzpomínky tiskového mluvčího. Na ni nyní volně navazuje druhá připravovaná kniha stejných autorů Vzpomínky mistrů.