Přípravná utkání

leden 2021

srpen 2020

 • Slavia nastoupila ke druhému přípravnému zápasu na soustředění v Rakousku. Soupeřem jí byl druhý tým posledního ročníku maďarské nejvyšší soutěže MOL Fehérvár FC, kterého příznivci znají též pod zkratkou MOL Vidi. 

 • Slavia zvítězila v prvním přípravném utkání na soustředění v Rakousku nad devátým týmem rakouské Bundesligy St. Pöltenem vysoko 5:0. O branky se postarali Musa, Holeš, Zima, Malínský a Karafiát.

únor 2020

 • Slavia v generálce na ligu porazila po velmi dobrém výkonu třetí tým švédské ligy Hammarby 4:2 brankami Stancia, Masopusta, Bořila a Coufala. Kaňkou na utkání je zranění Nicolae Stancia, který odstoupil ze zápasu se svalovým problémem po necelých deseti minutách.

 • Atlantic cup, kterého se během letošní zimní přípravy Slavia zúčastnila, dospěl do své závěrečné fáze. Červenobílí po dvou zápasech obsadili ve své skupině druhou příčku a tak se v závěrečném zápase o umístění utkali o celkové třetí místo s druhým celkem druhé skupiny. Tím se stal celek Brøndby IF  z města Brøndbyvester patřícího do aglomerace Kodaně. 

 • Ve druhém zápase na herním soustředění Slavia porazila norskou Vålerengu 3:1 brankami Masopusta, Zeleného a Provoda a v základní skupině Atlantic Cupu skončí na druhém místě.

 • Na herním soustředěním v Portugalsku přišel čas prvního přípravného zápasu. V rámci Atlantic cupu se Slavia utkala s týmem AGF Aarhus. Třetí tým dánské Superligy chytil v závěru podzimu skvělou formu když zvítězil i na půdě vedoucího celku soutěže. Liga v Dánsku začíná ve stejném termínu jako v České republice, oba týmy tedy byly ve stejném fázi přípravy. 

leden 2020

 • Ke druhému přípravnému utkání letošního roku nastoupila Slavia na Strahově proti Dynamu České Budějovice, týmu, který byl posledním soupeřem červenobílých v podzimní části ligové soutěže. 

 • První přípravné utkání letošní zimní pauzy odehrála Slavia na Strahově s druholigovým Ústím nad Labem. Jedinou branku zápasu vstřelil v závěru Bílek a hosté tak překvapivě vyhráli.

září 2019

 • Slavia porazila v Čelákovicích v přípravném zápase druholigovou Chrudim 5:3. V základní sestavě nastoupily všechny tři nedávné posily, Hora s Provodem vstřelili své první branky. Slavia vedla už 5:0, v závěru zápasu, kdy dostali příležitost i mladí hráči z dorostu, třikrát inkasovala.

červenec 2019

 • Slavia odehrála poslední přípravné utkání v letní pauze na Střížkově s Viktorií Žižkov. Do druhé půle nastoupila i nejnovější posila červenobílých Stanciu.

 • Po loňském zrušeném zápase se Slovanem Bratislava Slavia získala Československý superpohár až v roce 2019, když porazila domácí Trnavu vysoko 3:0, dvě branky vstřelil kapitán Tomáš Souček, třetí přidal střídající Josef Hušbauer.

 • Třetí a předposlední přípravný zápas odehráli slávisté v Rakousku proti Austrii Vídeň, kterou porazili 3:2 brankami Frydrycha, van Burena a Holeše.

červen 2019

 • Druhé přípravné utkání sehrají fotbalisté Slavie v rámci loni založené tradice o pohár Ferdinanda Daučíka. V loňském roce tento zápas posloužil jako náhrada za zrušený československý superpohár, který se měl hrát v Bratislavě mezi vítězi obou národních pohárů. Týmy SK Slavia Praha a Slovanu Bratislava se střetly v Edenu a úspěšnější byli hosté, kteří vyhráli 1:0 brankou Andraže Šporara. Po roce přišel čas na odvetu.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen