Přípravná utkání

červenec 2019

  • Slavia odehrála poslední přípravné utkání v letní pauze na Střížkově s Viktorií Žižkov. Do druhé půle nastoupila i nejnovější posila červenobílých Stanciu.

  • Po loňském zrušeném zápase se Slovanem Bratislava Slavia získala Československý superpohár až v roce 2019, když porazila domácí Trnavu vysoko 3:0, dvě branky vstřelil kapitán Tomáš Souček, třetí přidal střídající Josef Hušbauer.

  • Třetí a předposlední přípravný zápas odehráli slávisté v Rakousku proti Austrii Vídeň, kterou porazili 3:2 brankami Frydrycha, van Burena a Holeše.

červen 2019

  • Druhé přípravné utkání sehrají fotbalisté Slavie v rámci loni založené tradice o pohár Ferdinanda Daučíka. V loňském roce tento zápas posloužil jako náhrada za zrušený československý superpohár, který se měl hrát v Bratislavě mezi vítězi obou národních pohárů. Týmy SK Slavia Praha a Slovanu Bratislava se střetly v Edenu a úspěšnější byli hosté, kteří vyhráli 1:0 brankou Andraže Šporara. Po roce přišel čas na odvetu.

únor 2019

leden 2019

  • Třetí duel na soustředění v Portugalsku odehráli sešívaní s Brentfordem B. Juniorka Brentfordu nehraje v Anglii žádnou domácí soutěž. V kádru tohoto týmu je bývalý hráč Slavie Jan Žambůrek. Slávisté potvrdili roli favorita a zvítězili 4:0.

  • Slavia sehrála druhé utkání na soustředění v Portugalsku. Soupeřem sešívaných byl suverén rakouské ligy Red Bull Salzburg. Utkání bylo součástí turnaje s názvem Atlantic cup. Slavia ve vyrovnaném zápase skórovat nedokázala a, protože soupeř jednu svou šanci proměnil, utkání tak skončilo její jednobrankovou porážkou.

září 2018

  • V rámci reprezentační přestávky odcestovala Slavia na Slovensko. Zde od 19:00 odehrála zápas s domácím FC Nitra u příležitosti oficiálního otevření nově zrekonstruovaného Stadionu pod Zoborom.

červenec 2018

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen