Přípravná utkání

leden 2023

červenec 2022

  • Ve třetím přípravném zápase na soustředění v Rakousku porazila Slavia maďarský tým Puskás Akadémia 1:0 brankou Mosese Usora. K vidění bylo minimum šancí, slávisté ale měli územní převahu a zápas v zásadě kontrolovali.

  • Ve druhém zápase na letním soustředění v Rakousku červenobílí deklasovali Rapid Bukurešť. Na vysokém vítězství se střelecky podíleli hlavně noví hráči: Ewerton zaznamenal hattrick, po jedné brance vstřelili Usor, Jurečka a Valenta, skóre uzavíral Olayinka. Dvě asistence si připsal Douděra.

červen 2022

  • V prvním přípravném zápase letošního léta se Slavia potkala s aktuálním mistrem Řecka. svižný zápas skončil remízou 1:1 když na vedoucí gól soupeře odpověděl ještě v první půli Aiham Ousou. 

  • Slávisté dnes odjeli na soustředění do Aigenu a zahájili tím přípravu na soutěžní ročník 2022/23. V kádru je několik navrátilců z hostování i Moses Usor z B týmu, který si dnes zajistil postup do druhé ligy.

leden 2022

červenec 2021

  • Slavia nastoupila ke svému prvnímu a také zároveň poslednímu přípravnému zápasu během léta 2021.S polským týmem GKS Piast Gliwice se rozešla smírně, za červenobílé se krátce po změně stran prosadil krásnou střelou Stanciu, za soupeře vyrovnával podobně povedenou ranou Sokołowski.

leden 2021

srpen 2020

  • Slavia nastoupila ke druhému přípravnému zápasu na soustředění v Rakousku. Soupeřem jí byl druhý tým posledního ročníku maďarské nejvyšší soutěže MOL Fehérvár FC, kterého příznivci znají též pod zkratkou MOL Vidi. 

  • Slavia zvítězila v prvním přípravném utkání na soustředění v Rakousku nad devátým týmem rakouské Bundesligy St. Pöltenem vysoko 5:0. O branky se postarali Musa, Holeš, Zima, Malínský a Karafiát.

únor 2020

  • Slavia v generálce na ligu porazila po velmi dobrém výkonu třetí tým švédské ligy Hammarby 4:2 brankami Stancia, Masopusta, Bořila a Coufala. Kaňkou na utkání je zranění Nicolae Stancia, který odstoupil ze zápasu se svalovým problémem po necelých deseti minutách.