prosinec 2002

• V den Mikuláše se představili poslední dva účastníci poháru UEFA Slavia a Liberec v přátelském a zároveň charitativním zápase, ze kterého se nakonec radovali hráči Slavie 3:0, kterých do utkání nastoupilo celkem 21.

• Jak už bylo v článku o besedě informováno, ve čtvrtek 5.12. na Mikuláše sehraje Slavia přípravný zápas se Slovanem Liberec. Hrát se bude od 16:30 v Edenu. Půl hodiny předtím bude probíhat autogramiáda obou týmů. Každé dítě dostane malý dáreček. Celý výtěžek z programu bude věnován dětskému domovu. Vstup je tedy dobrovolný.

říjen 2002

• V dnešním přípravném utkání jsme pouze remizovali s týmem Teplic 1:1. Jedinou naši branku dal Kuchař, soupeř snížil pět minut před koncem z penalty.

• V neděli 13.10. sehraje Slavie v době reprezentační přestávky přípravný zápas proti Teplicím. Hrát se bude v Litoměřicích od 14:00.

září 2002

• V dnešním přípravném zápase vyhrála Slavia v kombinované sestavě nad týmem Jihlavy 4:2, trefil se opět Adauto a třikrát dokonce Vachoušek!

• Jako zpestření reprezentační přestávky sehraje Slavia přípravný zápas s týmem Jihlavy v pátek 6. září od 16:30. Hraje se v Jihlavě.

srpen 2002

• Ve druhém dnešním přípravném zápase náhradníci porazili druholigovou Plzeň 1:0 brankou Kučery. V sestavě se objevilo i několik mladíků z rezervy.

• V první dnešní přípravě porazila naše základní jedenáctka podpořena Adautem tým Pardubic 3:1. Zápas jsme měli většinu času pod kontrolou.

• V sobotu Slavia sehraje několik přípravných zápasů. První část A mužstva v sobotu od 10:00 v Edenu proti týmu Pardubic. Druhá část A mužstva zajede do Blšan, kde se utká s Plzní. A naše béčko zajede do Kladna, kde se utká s místním klubem.

• Dnes dopoledne sehrála Slavia přípravné utkání se spar?anskou rezervou. Skvěle se uvedl brazilský útočník Adauto, který vstřelil dvě branky. Navíc Václavík chytil penaltu.

• Zítra čeká Slavii přípravné utkání s druholigovým týmem Sparta B! Za Slavii opět nastoupí hráči, kteří nedostali ve 2. kole příležitost, to znamená i Adauto. Zápas se hraje v Edenu od 10:30.

• Ve své premiéře v dresu Slavie dal Adauto branku. Zápas Slavia vyhrála 3:2, nastoupili zde hráči, kteří nehráli v Hradce.

červenec 2002

• V posledním přípravném utkání v letní přípravě prohrála Slavia s účastníkem první bundesligy 0:1. V Německu jsme tak měli bilanci dvou výher a dvou proher.

• Ve včerejším třetím přípravném zápase v Německu jsme našli přemožitele z německé druhé bundesligy Unterhaching, který nás porazil 3:2. Poslední zápas hrajeme zítra od 17:00 proti 1.FC Köln.
    Lehce se zranil Rudolf Skácel, od příštího týdne by měl být ale opět k dispozici.