červen 2016

• Slavia porazila na úvod přípravy třetiligový Benešov vysoko 4:1, přičemž o místo v kádru si výrazně řekl především Robert Hrubý.

květen 2016

únor 2016

• Slavia porazila v generálce na start jarní sezóny Dynamo Kyjev 2:1, když branky vstřelili Zmrhal a Mešanovič. Kaňkou na zápase je však zranění Milana Škody, kterého nesmyslně hrubě fauloval hráč soupeře Dragovič. Zranění Škody by nemělo být vážné, více se ale ukáže až po vyšetření v Praze.

• Ve třetím přípravném zápase na soustředění ve Španělsku se Slavia utkala s aktuálním polským mistrem Lechem Poznaň. Sešívaní utkání zvládli a zvítězili 3:1.

leden 2016

• Slavia porazila ve druhém přípravném utkání ve Španělsku vicemistra jihokorejské ligy Samsung Suwon 1:0 krásnou brankou Železníka.

• Slávisté v pátém přípravném zápase naprosto propadli, proti pozorně bránícímu Ústí nad Labem si obě červenobílé jedenáctky vytvořily jen minimum šancí, v té největší selhal Kuchta. Protože v obou poločasech slávisté jednou inkasovali, připsali si první porážku v zimní přestávce.

• Další přípravné utkání se konalo na umělé trávě v Edenu. Slávistům se v základní sestavě představila nová posila Mihalík. Červenobílí proti třetiligovému soupeři nezaváhali a prodloužili vítěznou sérii v zimní pauze.

• Slavia zvítězila ve třetím přípravném zápase v zimní přestávce nad druholigovým Táborskem 3:1. Do obou poločasů nastoupily odlišné jedenáctky, ta první s Bořilem, Hušbauerem a Mešanovičem se brankově neprosadila, všechny branky zápasu padly ve druhé půli, kdy se poprvé v dresech Slavie představili Pavlenka, Barák a Linhart.

• Ve druhém dnešním přípravném utkání se Slavia utkala s druholigovou Vlašimí, kterou vede nový trenér Hašek. Poprvé se představily nové posily Bořil, Hušbauer, Mešanovič a Železník. A právě útočné trio zaznamenalo své první branky v sešívaném dresu. Zápas skončil výsledkem 4:0!

• První přípravné utkání a vůbec první zápas v roce 2016 sehrála Slavia na umělé trávě v Edenu proti třetiligovému Kolínu, který kombinovaná sestava s přehledem porazila 5:0.

říjen 2015

září 2015

• Reprezentační přestávku Slavia vyplnila přátelským utkáním v Trutnově. Díky brankám Bazala a Zmrhala z druhé půle zvítězili sešívaní 2:0.

červenec 2015

• Slavia porazila v generálce na ligu v Písku druholigové České Budějovice 2:0 brankami Mikuly a Pitáka. Skvělé zákroky ale musel vytáhnout i Berkovec, který mimo jiné chytil i pokutový kop.