Přípravná utkání

leden 2015

• Na další přípravné utkání vycestovala Slavia až do Německa, kde se utkala s druholigovým Aue, pro které šlo o generálku na jarní část sezóny.

• Slavia odehrála druhou dvojici zimních přípravných zápasů. Po dvou porážkách ve středu si tentokrát napravila reputaci, když nejprve porazila Žilinu 2:1 brankami Kenii a Zmrhala, mladší sestava poté porazila třetiligový Písek 2:0, když se trefili Bazal a stoper dorostu Routek.

• Příprava Slavie na jarní část ligy pokračovala prvními zápasy. V Edenu se sešívaným nejprve postavil druhý tým slovenské ligy Trenčín, který nakonec zvítězil 2:1. Na levém beku nastoupil Michal Švec a představila se i dosud jediná zimní posila Simon Deli. Ve druhém zápase jiná sestava podlehla Varnsdorfu 2:3.

• Áčko Slavie rovněž zahájilo přípravu a hned v její první den ráno vyrazilo na soustředění do slovenské Korni, kde bude trénovat až do 17. ledna. Doplněno o seznam hráčů na soustředění.

říjen 2014

září 2014

• Slavia vyhrála v Edenu přátelský zápas proti Hajduku Split 2:0. Zápas se hrál v rámci oslav 50 let od založení Fotbalového oddílu - Odboru přátel Slavie a byl předčasně ukončen po 74 minutách hry kvůli vniknutí fanoušků na trávník.

• Na dnešní podvečerní tiskové konferenci se potkali trenéři obou týmů, které zítra vyběhnou od 19 hodin na hřiště - Igor Tudor a Miroslav Beránek. Třetí tým chorvatské ligy nemá v plánu Slavii, která slaví 50 let od založení Odboru přátel, šetřit a přijel vyhrát.

červenec 2014

• V generálku na ligový start na Slovácku remizovala Slavia v Kroměříži s druholigovou Sigmou Olomouc 1:1. Do vedení Slavii poslal v první půli Milan Černý, ve druhém poločase vyrovnal Cana.

• Dva týdny před startem ligy porazila Slavia v Písku České Budějovice v předposledním přípravném utkání 3:0, když dvě branky vstřelila nejnovější posila Slavie, Bekim Balaj.

• Další přípravné utkání odehrála Slavia na Slovensku proti Trenčínu, druhému celku tamní ligy v uplynulé sezóně. Na domácí sešívaní nestačili a prohráli 0:1.

• V prvním přípravném zápase na slovenském soustředění se Slavia utkala se Senicou a střetnutí dopadlo remízou 1:1.

• Slavia porazila v přípravném zápase v Edenu druholigovou Vlašim jen nejtěsnějším rozdílem 1:0, když jedinou branku vstřelil již v úvodu zápasu testovaný Vukadinovič.