Rozbor

srpen 2019

  • Ostatním českým zástupcům se letošní ročník v pohárech vůbec nepovedl a je na už pouze na Slavii, aby zachránila český koeficient. Pozici nemáme špatnou, ve čtvrtém předkole nás čeká rumunská Kluž, což rozhodně není nehratelný soupeř a navíc, i v případě neúspěchu, máme jistotu minimálně Evropské ligy, takže pokud totálně nevyhoříme, tak nějaké body uhrajeme, otázka ovšem zní: „Bude to stačit?“

červen 2019

březen 2007

  • V pondělní dohrávce 18. kola fotbalové Gambrinus ligy Slavia po výkonu plném nepřesností a křeče porazila Brno 2:1, když její výhru zařídili střídající Brazilec Costa a slovenský reprezentant Matej Krajčík až v posledních 15 minutách hry. Brno vedlo od 8. minuty gólem Oklešťka a tento brzký zásah do taktiky Slavie poznamenal pozdější vývoj utkání. Pojďme si to pomocí amatérské tužky rozebrat.

březen 2005

  • Po několika dnech si můžete přečíst další rozbor obdržených branek, tentokrát ze zápasu Drnovice - Slavia. Zklamání snad už opadlo, takže s klidnou hlavou se můžete podívat a přečíst, kde se stala chyba.

  • Prvně vám zkoušíme přinést rozbor první inkasované branky Slavie v zápase s Mladou Boleslaví. Je to takový test a uvidíme, jak se to osvědčí. Když to přijmete, budeme v tom pravidelně pokračovat.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen