Rozhovory

duben 2017

březen 2017

únor 2017

leden 2017

  • Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík v rozhovoru pro oficiální web prozradil, že Antonín Barák v létě přestoupí do italského Udine. Ve svém novém klubu už dnes absolvoval část zdravotní prohlídky. Další odpovědi se týkají aktuální situace Gina van Kessela a zájmu Slavie o Miroslava Stocha.

  • Před pondělním prvním tréninkem áčka předstoupili před novináře všichni čtyři noví hráči. Rozhovor s Markem Alvirem jsme zveřejnili včera, nyní přinášíme krátká vyjádření ostatních tří nových posil, Per-Egila Floa, Michaela Lüftnera a Přemysla Kováře.

  • Zatím poslední posilou v týmu Slavie je rodák z chorvatského Záhřebu Marko Alvir. Dnes se spolu s ostatními hráči zapojil do přípravy a pohovořil jak o svém působení v Atlétiku Madrid, tak i o cílech, kterých by chtěl se Slavií dosáhnout.

  • Trenér Jaroslav Šilhavý pravděpodobně bude mužem, na kterého bude vyvíjen během jara největší tlak ve Slavii. Tým je na druhém místě a má ambice bojovat o titul. Na startu zimní přípravy je slávistický kouč spokojený s posílením týmu i programem, který mužstvo nyní čeká. Jediné, co mu kazí radost, je absence dvou reprezentantů, Deliho a Ngadeua.

listopad 2016

  • Trenér Medynský a hráčky Veronika Pincová a Kateřina Svitková se vyjádřili k domácímu osmifinále Ligy mistryň se švédským Rosengardem. Ani přes nepříznivý výsledek neházejí flintu do žita a věří ve zlepšený výkon v odvetě.

  • Milan Škoda, který se opět po roce trefil do sítě svého bývalého klubu, poskytl pozápasový rozhovor po remízovém utkání s Bohemians.

říjen 2016

  • Letošní ročník nejvyšší fotbalové soutěže je prvním, který neřídí Fotbalová asociace České republiky (FAČR), ale přímo Ligová fotbalová asociace (LFA). Tématem rozhovoru s Tomášem Bůzkem, členem představenstva Slavie a předsedou kontrolního výboru LFA, je konkrétní přiblížení činnosti LFA, situace s televizními právy i sponzoringu ligy.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen