Rozhovory

září 2017

  • Jedním z nejpozoruhodnějších a nejaktivnějších fanoušků Slavie je bezesporu Miroslav Pomikal, který byl druhým hostem série rozhovorů v rámci podcastu Mezi námi fanoušky.

srpen 2017

  • Krajní obránce Jan Bořil patří v posledních dnech k nejlepším hráčům Slavie a svými výkony si vysloužil i pozvánku do reprezentace. Skupinu Ligy mistrů si ale se Slavií nezahraje, protože Slavia jen remizovala s APOELem 0:0.

červenec 2017

duben 2017

březen 2017

únor 2017

leden 2017

  • Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík v rozhovoru pro oficiální web prozradil, že Antonín Barák v létě přestoupí do italského Udine. Ve svém novém klubu už dnes absolvoval část zdravotní prohlídky. Další odpovědi se týkají aktuální situace Gina van Kessela a zájmu Slavie o Miroslava Stocha.

  • Před pondělním prvním tréninkem áčka předstoupili před novináře všichni čtyři noví hráči. Rozhovor s Markem Alvirem jsme zveřejnili včera, nyní přinášíme krátká vyjádření ostatních tří nových posil, Per-Egila Floa, Michaela Lüftnera a Přemysla Kováře.

  • Zatím poslední posilou v týmu Slavie je rodák z chorvatského Záhřebu Marko Alvir. Dnes se spolu s ostatními hráči zapojil do přípravy a pohovořil jak o svém působení v Atlétiku Madrid, tak i o cílech, kterých by chtěl se Slavií dosáhnout.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen