Soutěž

červen 2005

• Šestý ročník ankety Slávista jara 2005 je spuštěn. I tentokrát máte možnost zvolit nejlepšího slávistu za jarní sezonu. Je to jen na vás, který hráč obdrží figurku fotbalisty. Takže hlasujte, jak jen to půjde. Deset vylosovaných dostane poukázku do KFC. Hlasování probíhá do 19. června 2005.

• Konečně jste se dočkali. Pro anketu o nejlepší slávistickou jedenáctku od roku 1993 nám stále chybí trenér a toho můžete zvolit právě teď! V článku si přečtete o jednotlivých období nominovaných trenérů! Jeden vylosovaný obdrží poukázku do KFC. Uzávěrka je 8. června 2005  ve 22:00.

květen 2005

• V posledním patnáctém kole pátého ročníku tipovací soutěže jsme se dozvěděli jméno konečného vítěze – stal se jím Lišaj. Získal hodně bodů a zaslouženě vyhrál.

• V čtrnáctém kole pátého ročníku tipovací soutěže se konečně zase radovalo hodně lidí. Blízko vítězství je nadále lisaj. Proti Zlínu poměrně hodně lidí tiplo správný výsledek, proto se celé pořadí opět trochu promíchalo.

• V třináctém kole pátého ročníku tipovací soutěže se radovalo málo lidí. Hodně si polepšil Chaluha, který trefil přesný výsledek. Poskočil na čtvrté místo a má blízko k získání dresu.

• V dvanáctín kole pátého ročníku tipovací soutěže se opět rozdávaly body jak na běžícím pásu. Dosavadní vedoucí lisaj byl skeptický a tipnul pouze remízu, takže si připsal body za remízu v prvním poločase, ale dotahuje se na něho martin, který nyní ztrácí pouhých 7,1 bodů. Před dvěmi koly byl přitom rozdíl mezi prvním a druhým 20,4 bodů!

• V jedenáctém kole pátého ročníku tipovací soutěže se nic nezměnilo, pouhých šest lidí si připsalo body za uhodnutí prvního poločasu.

• V desátém kole pátého ročníku tipovací soutěže pokračuje trhák vedoucího lišaje. Z posledních pěti zápasů se čtyřikrát trefil do výsledku a na druhé místo má náskok 20,4 bodů! Tentokrát se rozdalo dokonce nejvíce bodů.

• V devátém kole pátého ročníku tipovací soutěže nastal velký trhák prvního lisaje. Z posledních čtyř zápasů se třikrát trefil do výsledku a na druhé místo má náskok 13,5 bodů!

duben 2005

• V osmém kole pátého ročníku tipovací soutěže se radovalo opravdu málo lidí a není divu, kdo by čekal takový debakl. Pořadí se proto prakticky nezměnilo.

• V sedmém kole pátého ročníku tipovací soutěže se radovalo největší množství lidí, zároveň bylo rozdáno největší množství bodů. Nejlepší byl cibucek s 16,3 body.

• Deváté kolo v anketě o nejlepší slávistickou jedenáctku od roku 1993 na postu útočníků skončilo. A kdo se stal vítězem? Drtivá většina lidí vybrala útočnou dvojici Pavel Kuka – Vladimír Šmicer. U odborníků bodovala stejná dvojice. P.S. Tomáš Došek po chybě nakonec získal poměrně dost bodů!

• V šestém kole pátého ročníku tipovací soutěže se radovalo dost lidí, velký počet zaznamenal přesný výsledek. V čele se opět změnilo pořadí, nyní vede lisaj.

• Od dnešního dne máte možnost hlasovat v anketě o nejlepší slávistickou jedenáctku Slavie od roku 1993. V devátém posledním kole vybíráte dva nejlepší útočníky. Dva vylosovaní hlasující obdrží poukázku do KFC. Uzávěrka je 18. dubna ve 20:00.

• Osmé kolo v anketě o nejlepší slávistickou jedenáctku od roku 1993 na postu levého záložníka skončilo. A kdo se stal vítězem? S přehledem vyhrál Štěpán Vachoušek. U odborníků vyhrál Patrik Berger, který nebyl v nominaci kvůli dřívějšímu vítězství na jiném postu.