Ženský fotbal

duben 2015

 • Fotbalistky Slavie si připsaly další tři body do tabulky po výhře nad Bohemians 5:0. Dvě branky vstřelila Kožárová, po jedné přidaly Pěničková, Budošová a Svitková. Za týden je na programu derby proti Spartě, hraje se v sobotu 2.5. od 13:00 na Xaverově. Dorostenky v derby remizovaly na Spartě 1:1!

 • Fotbalistky Slavie si připsaly tři body po výhře 8:0 nad Plzní. Čtyři branky vstřelila Kožárová, po jedné přidaly Svitková, Budošová, Malinová a Benýrová. Do závěrečné nadstavby jdou tedy z prvního místa. Dorostenky vybojovaly právo účasti v TOP 4 po výhře 7:3 nad Plzní, tři branky vstřelila Novotná.

březen 2015

 • Fotbalistky Slavie si připsaly první tři body v jarní části sezony po výhře v Hradci Králové 8:0. Dvě branky vstřelila stoperka Budošová, další si připsaly po jedné. Starší žákyně vyhrály v Pardubicích 1:0, mladší žákyně prohrály 0:2. Dorostenky v neděli porazily Hradec Králové 2:0.

únor 2015

 • Fotbalistky Slavie postoupily do semifinále Poháru KFŽ po vítězství nad Starou Lysou 8:1. Hattrick vstřelila Divišová a dvě branky přidala Svitková. O našem soupeři se rozhodne v sobotu mezi Plzní a Libercem.

 • Fotbalistky Slavie se včera střetly s rakouským celkem NÖSV Neulengbach, který pravidelně hraje ženskou Ligu mistrů. Holky si připsaly výhru 5:2, dvě branky vstřelila Kožárová, po jedné přidaly Pěničková, Divišová a Svitková.

listopad 2014

 • Fotbalistky Slavie nenavázaly na vítěznou šňůru v derby a v domácím zápase podlehly Spartě 3:4. Tabulka se tak vyrovnala a do jara jdou oba celky ze stejné pozice. Dorostenky vyhrály v Ostravě vysoko 8:0.

 • Fotbalistky si připsaly další vysokou výhru, tentokrát venku porazily Bohemians 7:0. V zápase jsme netradičně proměnili tři pokutové kopy. Tři branky ze hry navíc dala Necidová. Dorostenky se trápí a prohrály v Brně 0:2.

 • Fotbalistky Slavie pokračují v podzimní jízdě, když v dalším kole porazily třetí tým ligy Slovácko vysoko 6:1. Čtyři branky vstřelila Necidová, dvě přidala Divišová. Dorostenky utrpěly debakl a prohrály doma se Slováckem vysoko 0:6!

 • Fotbalistky Slavie si v dalším zápase poradily s Pardubicemi vysoko 11:0! Čtyři branky vstřelila Svitková. V sezoně tak holky vstřelily v devíti ligových kolech již 70 branek! Dorostenky svého soupeře porazily vysoko 7:1.

říjen 2014

 • Fotbalistky Slavie po náročném programu z Ligy mistrů si poradily s nováčkem soutěže z Liberce 5:1. Dvě branky vstřelila Pěničková, po jedné přidaly Benýrová, Kožárová a Svitková.

 • Fotbalistky Slavie po zápase s Barcelonou zavítaly do Plzně a v pozměněné sestavě si bez problémů poradily se svým soupeřem a vyhrály vysoko 8:0. Po dvou brankách dala Svitková a Divišová. Dorostenky prohrály 3:4 stejným soupeřem.

 • V Edenu se vše chystá na středeční zápas ženské Ligy mistrů mezi Slavií a Barcelonou. Pro slávistky, které si musely stejně jako jejich katalánské soupeřky vzít volno v práci a ve škole, je utkání velkým svátkem. "Doufám, že si to užijeme především na hřišti," říká před středečním utkáním kapitánka Blanka Pěničková. PODÍVEJTE SE NA VIDEO!

 • Fotbalistky Slavie si v dalším domácím zápase poradily se soupeřem dvouciferným rozdílem, tentokrát to odnesl Hradec Králové, holky vyhrály vysoko 10:0. Ve středu je na programu Liga mistrů s Barcelonou, přijďte v co největším počtu!

září 2014

 • Fotbalistky Slavie pokračují ve vítězné série nad Spartou, na jejich hřišti dnes vyhrály nejvyšším rozdílem v novodobé historii 3:0 po brankách Pěničkové, Svitkové a Kožárové.

 • V sobotu 27.9. od 11:15 je na programu letošní první derby žen mezi Slavií a Spartou. Navíc je to ve stejný den, kdy hrají muži. Je to ideální příležitost spojit oba zápasy! Přijďte holky podpořit, budou to potřebovat. Spartu zřejmě přijde povzbudit hodně fanoušků! VIDEO.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen