Ženský fotbal

květen 2007

 • Fotbalistky Slavie sehrály s konkurenční Spartou vyrovnanou partii a přestože v závěru utkání byly blízko výhře, nakonec se radoval náš věčný rival gólem z poslední minuty, který vstřelila Kateřina Došková. Slávistky však předvedly sympatický výkon hlavně ve druhém poločase. Prohlédněte si 11 fotografií ze zápasu uvnitř článku.

 • Fotbalistky Slavie čeká ve středu derby se Spartou v boji o nejvyšší příčky v první lize žen. Utkání se hraje na hřišti Čechie Uhříněves ve středu od 18:00. Vyzývám všechny fanoušky Slavie, aby přišli povzbudit naše holky. Vaše hlasitá podpora může holkám pomoci! Pojďme společně zvrátit nepříznivé výsledky s rivalem z poslední doby! V článku vám i přiblížíme, jak se na zápas dostat!

 • Fotbalistky Slavie bez větších problémů porazily Ředice 6:0. Dvě branky vstřelila Pěničková, po jedné Benýrová, Divišová, Králová a Kulichová. Juniorka svého soupeře přejela 5:0. Prohlédněte si 14 fotografií ze zápasu A týmu a juniorek uvnitř článku.

 • Juniorky Slavie po půl roce opět nastoupily proti suverénní Spartě. Tentokrát však předvedly bojovný výkon a sparťanky prakticky nepustily k ohrožení naší branky. Přesto se věčný rival radoval, když v poslední minutě se po rohu prosadila největší hráčka na hřišti - Věra Dobrevová. Prohlédněte si 21 fotografií ze zápasu uvnitř článku.

 • Na státní svátek sehrají juniorky Slavie derby pražských "S". Odděleně od A týmu se představí v úterý 8. května od 15:00 v Edenu na umělé trávě. Přijďte naše mladé naděje povzbudit do těžkého boje. Prohlédněte si 9 fotografií z podvečerního tréninku - ZDE!

 • Tak už to vypadá, že je jasné, jak by pro příští ročníky měla vypadat ženská liga. Zasvěcení v této problematice jistě vědí, jak velká debata právě na toto téma probíhala na těchto stránkách. Teď jsou tu tedy odpovědi, jak to vše bude vypadat.

duben 2007

 • Fotbalistky Slavie dnes zklamaly stejně jako chlapi. V Hradci Králové nedokázaly vstřelit branku a po velké hrubce v obraně prohrály 0:1. Čest zachránily alespoň juniorky, které poprvé porazily stejně staré hráčky Hradce 3:0. Prohlédněte si 12 fotek ze zápasu A týmů - ZDE a 8 fotek ze zápasu juniorek - ZDE.

 • Fotbalistky Slavie rozdrtily poslední tým ligy Karlštejn vysoko 9:0. Je to nejvyšší výhra v této sezoně a zároveň za poslední dobu. Třemi brankami se blýskla Šárka Holečková, dvě přidaly Blanka Pěničková a Kristína Bottová, po jedné Gabriela Chlumecká a Petra Divišová. Prohlédněte si 12 fotografií ze zápasu - ZDE.

 • Fotbalistky Slavie rozdrtily ve třetím jarním kole Holešov vysoko 7:0, kdy se hlavně blýskla Petra Divišová, autorka čtyř branek. Skórovala i Chlumecká a Voňková. Premiérovou trefu v A týmu zaznamenala také Aneta Kulichová.

březen 2007

 • Fotbalistky Slavie bez problémů zvládly zápas s Krásnou Studánkou a získaly povinné tři body. Výhru 4:0 zajistily Voňková, Pěničková, Bottová a Divišová. Juniorky stejného soupeře porazily 5:0. Prohlédněte si 17 fotografií - ZDE a report z utkání juniorky.

 • Fotbalistky Slavie v prvním jarním zápase zvládly velice těžký zápas a i přes nepříznivý průběh nakonec zaslouženě vyhrály 2:0. Branky daly Divišová a brankářka Zbořilová z výkopu! Juniorky ve svém zápase remizovaly 0:0.

 • Fotbalistkám Slavie zítra také konečně začíná jarní část ligové soutěže. Po dvou a půl měsících přípravy zahájíme boje o mistrovské body v Brně, na které na druhém místě máme náskok pouhých tří bodů. Juniorky naopak ze čtvrtého místa budou útočit na vyšší pozice. V zimě též došlo k několika změnám v kádru.

 • Juniorka Slavie nezvládla poslední zápas na turnaji Drops cup a po špatném výkonu hlavně ve druhém poločasu zaslouženě prohrála 1:3. Nedali jsme ani branku, tu jedinou si soupeřky daly samy. Útěchou nám mohou být dvě individuální ocenění - nejlepší střelkyní se stala Kristýna Feixová (7 branek), v nejlepší jedenáctce turnaje jsme měli trojí zastoupení - Lucie Králíčková, Kristýna Feixová, Iveta Dvořáková.

 • Juniorky Slavie o víkendu v jasném zápase přes velkou převahu nakonec totálně propadly a prohrály s žáky Baníku Lubná 2:3. Klíčovým okamžikem bylo vyloučení Čmakalové. Branky Slavie nakonec dala jen Bastlová a Kuklová. Prohlédněte si také fotografie.

 • Nejlepší fotbalistka ČR a jediná profesionálka Pavlína Ščasná ze švédského klubu Örebro, dříve hrála za Bayern Mnichov, se včera večer objevila na tréninku fotbalistek Slavie! Využili jsme této příležitosti, a proto jsme skvělou fotbalistku požádali o rozhovor, který si nyní můžete přečíst. Dozvíte se o tom, jak to chodí ve Švédsku, jak probíhá příprava či jak sleduje dění v Čechách. Nechybí ani pár fotografií ze včerejšího tréninku!

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen