Ženský fotbal

červen 2007

 • Ženská fotbalová liga zná svůj termínový plán. Na včerejším losovacím aktivu bylo rozhodnuto, že v prvním ligovém kole se utkáme s nováčkem ze Staré Lysé.

 • Novým trenérem fotbalistek Slavie se stává Martin Šeran, ve funkci nahrazuje Petra Čermáka, kterému skončila smlouva. Mění se i realizační tým v A družstvu, ke kosmetickým změnám dochází též v juniorce.

 • Fotbalistky Slavie po dramatickém průběhu vybojovaly druhé místo v první lize žen. V domácím utkání remizovaly se Slováckem 2:2, což nám v pohodě stačilo. Branky vstřelily Voňková a Kejhová. Juniorka na třetí místo bohužel nestačila, prohrála 1:2 a musí se spokojit se čtvrtou příčkou. Prohlédněte si 18 fotografií ze zápasu A týmu a 10 fotografií ze zápasu juniorek. Doplněna reportáž ze zápasu juniorek.

 • Fotbalistky Slavie čeká poslední velká bitva, v sobotu 16. června od 14:30 na hřišti Čechie Uhříněves přivítají třetí celek ženské ligy - 1. FC Slovácko. Bude to válka o druhé místo, u které by neměl chybět slávistický fanoušek. Proto přijďte povzbudit naše hráčky a zafanděte v mezidobí, než opět propuknou boje v Gambrinus lize.

 • Fotbalistky Slavie oplatily Plzni porážku a na jejich hřišti vyhrály bez problémů a hlavně zaslouženě 3:0. Branky vstřelily Chlumecká, Budošová a Holečková. Juniorky vyhrály 2:1 a stále bojují o třetí místo. Prohlédněte si 11 fotografií ze zápasu A týmu - ZDE a 11 fotografií ze zápasu juniorek - ZDE.

 • V ženském týmu Slavie dojde po skončení sezony k trenérské změně. Po více jak dvou letech končí v klubu hlavní trenér A týmu Petr Čermák. Jméno nového kouče bude oznámeno po posledním mistrovském zápase.

 • Fotbalistky Slavie získaly povinné tři body z Hlučína, kterému přerušily čtyřzápasovou neporazitelnost. O branky se podělily Pěničková, Benýrová, Voňková, Kejhová, Budošová a Králová. Stejným výsledkem dopadl i zápas juniorek. Prohlédněte si 23 fotografií ze zápasu A týmu a juniorek uvnitř článku.

květen 2007

 • Fotbalistky Slavie bez problémů porazily Teplice 6:0, přestože konečný výsledek mohl být divočejší. Dvě branky vstřelila Chlumecká, po jedné přidaly Divišová, Voňková, Budošová a Benýrová. Juniorka naopak svou pozici nezvládla a s Teplicemi pouze remizovala 1:1. Prohlédněte si 27 fotografií ze zápasu A týmů uvnitř článku.

 • Fotbalistky Slavie sehrály s konkurenční Spartou vyrovnanou partii a přestože v závěru utkání byly blízko výhře, nakonec se radoval náš věčný rival gólem z poslední minuty, který vstřelila Kateřina Došková. Slávistky však předvedly sympatický výkon hlavně ve druhém poločase. Prohlédněte si 11 fotografií ze zápasu uvnitř článku.

 • Fotbalistky Slavie čeká ve středu derby se Spartou v boji o nejvyšší příčky v první lize žen. Utkání se hraje na hřišti Čechie Uhříněves ve středu od 18:00. Vyzývám všechny fanoušky Slavie, aby přišli povzbudit naše holky. Vaše hlasitá podpora může holkám pomoci! Pojďme společně zvrátit nepříznivé výsledky s rivalem z poslední doby! V článku vám i přiblížíme, jak se na zápas dostat!

 • Fotbalistky Slavie bez větších problémů porazily Ředice 6:0. Dvě branky vstřelila Pěničková, po jedné Benýrová, Divišová, Králová a Kulichová. Juniorka svého soupeře přejela 5:0. Prohlédněte si 14 fotografií ze zápasu A týmu a juniorek uvnitř článku.

 • Juniorky Slavie po půl roce opět nastoupily proti suverénní Spartě. Tentokrát však předvedly bojovný výkon a sparťanky prakticky nepustily k ohrožení naší branky. Přesto se věčný rival radoval, když v poslední minutě se po rohu prosadila největší hráčka na hřišti - Věra Dobrevová. Prohlédněte si 21 fotografií ze zápasu uvnitř článku.

 • Na státní svátek sehrají juniorky Slavie derby pražských "S". Odděleně od A týmu se představí v úterý 8. května od 15:00 v Edenu na umělé trávě. Přijďte naše mladé naděje povzbudit do těžkého boje. Prohlédněte si 9 fotografií z podvečerního tréninku - ZDE!

 • Tak už to vypadá, že je jasné, jak by pro příští ročníky měla vypadat ženská liga. Zasvěcení v této problematice jistě vědí, jak velká debata právě na toto téma probíhala na těchto stránkách. Teď jsou tu tedy odpovědi, jak to vše bude vypadat.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen