Ženský fotbal

září 2007

srpen 2007

  • Slavia Praha má konečně své žákyně. Přestože řada oddílů první ligy žen již žákyně má, ve Slavii tomu tak dlouhou dobu nebylo. Mladé hráčky začnou první sezonu v chlapecké soutěži mezi žáky, od příští sezony vstoupí povinně do dívčích soutěží.

  • Fotbalistky Slavie vydřely povinné tři body proti houževnatému soupeři ze Staré Lysé a vyhrály vlastním gólem Vařečkové 1:0. Juniorce se vedlo lépe a po dramatickém průběhu svého protivníka porazila 4:2. Prohlédněte si 16 fotografií ze zápasu A týmu a 12 fotografií ze zápasu juniorek. Přečtěte si i článek ze soustředění juniorek z minulého týmu a podívejte se na 19 fotografií.

  • I fotbalistky Slavie se fotily. Stejně jako muži se k focení dostaly i naše prvoligové hráčky a včera v podvečer před zahájením tréninku proběhlo společné fotografování za účasti profesionála. Několik fotografií naleznete uvnitř článku.

červenec 2007

červen 2007

  • Mladé juniorky Slavie skončily letos na čtvrtém místě, nezopakovaly sice třetí místo z předchozího ročníku, přesto však skončený ročník měl řadu pozitiv. Pojďme se podívat, co si myslí trenér Martin Svoboda a co na vše říkají statistiky.

  • Fotbalistky Slavie zakončily sezonu na druhém místě, takže jsme potvrdili umístění z posledních dvou let. V sezoně nastoupila do zápasů řada hráček, některé se střelecky prosazovaly či dostaly karty. Pojďme se podívat i ze statistické stránky, jak skončená sezona proběhla.

  • Ženská fotbalová liga zná svůj termínový plán. Na včerejším losovacím aktivu bylo rozhodnuto, že v prvním ligovém kole se utkáme s nováčkem ze Staré Lysé.

  • Novým trenérem fotbalistek Slavie se stává Martin Šeran, ve funkci nahrazuje Petra Čermáka, kterému skončila smlouva. Mění se i realizační tým v A družstvu, ke kosmetickým změnám dochází též v juniorce.

  • Fotbalistky Slavie po dramatickém průběhu vybojovaly druhé místo v první lize žen. V domácím utkání remizovaly se Slováckem 2:2, což nám v pohodě stačilo. Branky vstřelily Voňková a Kejhová. Juniorka na třetí místo bohužel nestačila, prohrála 1:2 a musí se spokojit se čtvrtou příčkou. Prohlédněte si 18 fotografií ze zápasu A týmu a 10 fotografií ze zápasu juniorek. Doplněna reportáž ze zápasu juniorek.

  • Fotbalistky Slavie čeká poslední velká bitva, v sobotu 16. června od 14:30 na hřišti Čechie Uhříněves přivítají třetí celek ženské ligy - 1. FC Slovácko. Bude to válka o druhé místo, u které by neměl chybět slávistický fanoušek. Proto přijďte povzbudit naše hráčky a zafanděte v mezidobí, než opět propuknou boje v Gambrinus lize.

  • Fotbalistky Slavie oplatily Plzni porážku a na jejich hřišti vyhrály bez problémů a hlavně zaslouženě 3:0. Branky vstřelily Chlumecká, Budošová a Holečková. Juniorky vyhrály 2:1 a stále bojují o třetí místo. Prohlédněte si 11 fotografií ze zápasu A týmu - ZDE a 11 fotografií ze zápasu juniorek - ZDE.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen