Ženský fotbal

duben 2007

 • Fotbalistky Slavie dnes zklamaly stejně jako chlapi. V Hradci Králové nedokázaly vstřelit branku a po velké hrubce v obraně prohrály 0:1. Čest zachránily alespoň juniorky, které poprvé porazily stejně staré hráčky Hradce 3:0. Prohlédněte si 12 fotek ze zápasu A týmů - ZDE a 8 fotek ze zápasu juniorek - ZDE.

 • Fotbalistky Slavie rozdrtily poslední tým ligy Karlštejn vysoko 9:0. Je to nejvyšší výhra v této sezoně a zároveň za poslední dobu. Třemi brankami se blýskla Šárka Holečková, dvě přidaly Blanka Pěničková a Kristína Bottová, po jedné Gabriela Chlumecká a Petra Divišová. Prohlédněte si 12 fotografií ze zápasu - ZDE.

 • Fotbalistky Slavie rozdrtily ve třetím jarním kole Holešov vysoko 7:0, kdy se hlavně blýskla Petra Divišová, autorka čtyř branek. Skórovala i Chlumecká a Voňková. Premiérovou trefu v A týmu zaznamenala také Aneta Kulichová.

březen 2007

 • Fotbalistky Slavie bez problémů zvládly zápas s Krásnou Studánkou a získaly povinné tři body. Výhru 4:0 zajistily Voňková, Pěničková, Bottová a Divišová. Juniorky stejného soupeře porazily 5:0. Prohlédněte si 17 fotografií - ZDE a report z utkání juniorky.

 • Fotbalistky Slavie v prvním jarním zápase zvládly velice těžký zápas a i přes nepříznivý průběh nakonec zaslouženě vyhrály 2:0. Branky daly Divišová a brankářka Zbořilová z výkopu! Juniorky ve svém zápase remizovaly 0:0.

 • Fotbalistkám Slavie zítra také konečně začíná jarní část ligové soutěže. Po dvou a půl měsících přípravy zahájíme boje o mistrovské body v Brně, na které na druhém místě máme náskok pouhých tří bodů. Juniorky naopak ze čtvrtého místa budou útočit na vyšší pozice. V zimě též došlo k několika změnám v kádru.

 • Juniorka Slavie nezvládla poslední zápas na turnaji Drops cup a po špatném výkonu hlavně ve druhém poločasu zaslouženě prohrála 1:3. Nedali jsme ani branku, tu jedinou si soupeřky daly samy. Útěchou nám mohou být dvě individuální ocenění - nejlepší střelkyní se stala Kristýna Feixová (7 branek), v nejlepší jedenáctce turnaje jsme měli trojí zastoupení - Lucie Králíčková, Kristýna Feixová, Iveta Dvořáková.

 • Juniorky Slavie o víkendu v jasném zápase přes velkou převahu nakonec totálně propadly a prohrály s žáky Baníku Lubná 2:3. Klíčovým okamžikem bylo vyloučení Čmakalové. Branky Slavie nakonec dala jen Bastlová a Kuklová. Prohlédněte si také fotografie.

 • Nejlepší fotbalistka ČR a jediná profesionálka Pavlína Ščasná ze švédského klubu Örebro, dříve hrála za Bayern Mnichov, se včera večer objevila na tréninku fotbalistek Slavie! Využili jsme této příležitosti, a proto jsme skvělou fotbalistku požádali o rozhovor, který si nyní můžete přečíst. Dozvíte se o tom, jak to chodí ve Švédsku, jak probíhá příprava či jak sleduje dění v Čechách. Nechybí ani pár fotografií ze včerejšího tréninku!

únor 2007

 • Fotbalistky Slavie sehrály přípravný zápas s mladším dorostem Troji a po dramatickém průběhu prohrály 2:3. Juniorky naopak zvládly zápas s Říčany, které porazily 3:0.

 • Juniorky Slavie vyhrály i třetí zápas na turnaji Drops cup. Tentokrát se však více nadřely, aby přehrály druholigové Lenešice 5:3. Branky postupně daly Kejhová, Feixová, Nováková, Benýrová a Kuklová.

 • Mladé slávistky zvládly i druhý boj na turnaji Drops cup v Rakovníku a tentokrát bez problémů porazili třetiligovou Mořinu vysoko 8:0. Dvě branky vstřelila Dvořáková, ostatní přidaly po jedné.

 • Fotbalistky Slavie získaly výraznou posilu, z druholigové Blatné a s mnoha zkušenostmi z Německa přichází dvaadvacetiletá Petra Divišová. S týmem se seznamuje více jak 14 dní.

 • Fotbalistky Slavie v druhém přípravném utkání porazily vedoucí celek druhé ligy Starou Lysou 3:0, branky vstřelily Voňková, Zubková a Pěničková.

 • Juniorky Slavie v dalším přípravném zápase rozdrtily vysoko druholigový Varnsdorf 6:1. V minulém utkání proti Pavlíkovu vstřelila čtyři branky Feixová, stejný kousek se dnes podařil Novákové!

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen