85. Čmelík

Články k zápasu

• Hráči Slavie
    a

Slavii se domácí zápas s Karvinou příliš nepovedl. Při jistotě ligového prvenství ale ztráta nijak významná není a všichni slávisté již vyhlížejí mnohem důležitější čtvrteční finále domácího poháru.

• Fortuna liga
    a

Ve 32. kole přijela do Edenu Karviná. Slavia nastoupila ve velice silné sestavě s většinou opor v základní jedenáctce, ovšem oslabenou Karvinou nedokázala přehrát. Kuchta hned na začátku zahodil pokutový kop a tím předznamenal velké trápení. Jedinou branku domácích zaznamenal v první půli Holeš. Za Karvinou, která z nebezpečných brejků měla více šancí a v pokusech na branku domácí přestřílela 5:4, vyrovnal ve druhé půli hbitý Čmelík.

a

Sezóna 2020/21 se pomalu chýlí ke konci – Slavii čekají poslední tři ligové zápasy. Titul už mají sešívaní zajištěný, jistě ale chtějí zároveň dotáhnout do konce sezónu bez jediné porážky. Zabránit se jim v tom pokusí Karviná.