Domácí pohár

listopad 2010

• Slavia postoupila do čtvrtfinále Ondrášovka Cupu po výhře 3:0 nad druholigovou Viktorií Žižkov, všechny branky padly v rozmezí šesti minut první půle. O postup do semifinále se Slavia na jaře utká s postupujícím z duelu Č. Budějovice - Teplice.

říjen 2010

září 2010

• Slávisté předvedli v Pardubicích ve druhém kole Ondrášovka Cupu ostudný výkon, přesto postupují po hubeném vítězství 1:0 brankou Vlčka do dalšího kola, kde narazí na prvoligové Ústí nad Labem.

srpen 2010

• Slavia si v letošní sezoně zahraje pouze dvě soutěže - Gambrinus ligu a Ondrášovka Cup. Právě do Ondrášovka Cupu vstoupí ve středu v Pardubicích, hraje se od 17:00. Utkání vysílá přímým přenosem tv.fotbal.cz.

duben 2010

• Fotbalisté Slavie si příští ročník nezahrají evropské poháry! V semifinále Ondrášovka Cupu jsme na domácím hřišti vyhráli nad Jabloncem pouze 2:1, který tak míří do finále.

• Ve středu od 19:15 přivítá Slavia na stadionu v Edenu Jablonec. Odvetu semifinále poháru ČMFS vysílá přímým přenosem ČT4 Sport.

• Slavia zaslouženě prohrála v Jablonci 1:0 a sen o pohárové Evropě dostal povážlivé trhliny, pro postup do finále potřebuje za týden porazit stejného soupeře o dvě branky.

• Slavia vyhrála na Letné 1:0 brankou Jardy Černého z penalty a postoupila do semifinále Ondrášovka Cupu, kde se utká s Jabloncem. Sparta podala protest proti rozhodnutím rozhodčího Adama.