FC Zorya Luhansk

Články k zápasu

• Hráči Slavie
    a

Slavia dvěma góly v poslední desetiminutovce zápasu porazila Zoryu 2:0, když předtím spálila neskutečné množství šancí. Známky, které udělili společnými silami Alanor a komentáře píšící quelhar, tak odpovídají více dlouhému trápení v koncovce než radosti z konečného výsledku.

• Evropská liga
    a

Slavia zvítězila v playoff Evropské ligy nad Zoryou Luhansk 2:0. V divokém utkání dlouho neproměňovala i ty nejvyloženější šance, v závěru druhé půle už se její tlak rozpadal do zbrklostí a nepřesností a do šancí se začali dostávat i hosté. Pak ale v 81. minutě hlavou skóroval Tijani po rohu Ševčíka. Hosté neproměnili dvě výborné příležitosti a v nastaveném čase přidal druhou branku Masopust. Slavia si tak v odvetě v polském Lublinu může dovolit i o gól prohrát.