únor 2010

• Slávistické béčko prohrálo v dalším přípravném zápase s druholigovou Duklou gólem z poslední minuty nejtěsnějším rozdílem 0:1.

leden 2010

prosinec 2009

• Slávistická rezerva si dnes zahraje předvánoční hokej a zítra hráči naposledy potrénují před dovolenou. Přípravu zahájí 1. ledna a hned 2. ledna se představí na turnaji Hallenmasters Riesa, kde se střetnou s bundesligovými soupeři.

listopad 2009

• Juniorka Slavie prohrála v dalším zápase ČFL na hřišti béčka Jablonce 0:1.

• Slávistické béčko porazilo na umělce v Edenu 3:1 juniorku Plzně, hosté navíc hráli dvacet minut v deseti.

říjen 2009

• Slávisté prohráli s mladoboleslavskou juniorkou, dva góly domácích vstřelil slávistický odchovanec Radim Nečas.

• Slávisté remizovali na Strahově se čtrnáctým týmem tabulky Motorletem 0:0.

• Béčko doma na Strahově porazilo Vyšehrad 3:1, navíc mu nebyl uznán regulérní gól.

• Slávistické béčko vyhrálo v dalším zápase ČFL na hřišti Žižkova vysoko 3:0. Branky vstřelili Zákostelský, Čmovš a Zieris. S týmem již není Toleski, který se vrátil do A týmu.

září 2009

• Slávistické béčko si dnes připsalo cenné tři body, když na Strahově porazilo druhý tým tabulky Varnsdorf 3:2. Dvě branky a asistenci si připsal Goce Toleski.

• Juniorka Slavie v dalším zápase ČFL prohrála na hřišti Ovčár 0:2. Z A týmu se představil pouze Jan Hošek.

• Slávistické béčko si dnes značně vylepšilo skóre, podruhé v sezóně vyhrálo a nastřílelo Karlovým Varům pět branek.