Archiv

červen 2009

• Slávistická rezerva porazila v předposledním domácím zápase Plzeň, zbývají odehrát již jen dvě utkání do konce ČFL.

květen 2009

• Béčko porazilo doma na Strahově poslední Králův Dvůr díky brankám Tafata a Cissého.

• Béčko prohrálo se zachraňující se libereckou rezervou 1:2. Naději na zisk bodu za remízu vzal Slavii v závěru zápasu Robin Dejmek, který proměnil penaltu nařízenou za zákrok Jana Hoška.

• Oslavy titulu budou pokračovat 1. června v Edenu přátelským utkáním mezi týmem Slavie a výběrem hvězd, za který nastoupí bývalí slávisté. Hraje se od 18:00.

• Slávistická rezerva dnes hladce prohrála s dvanáctým Vyšehradem 3:0, z áčka odehrál poločas Tomáš Jablonský.

• Podruhé za sebou ztratilo béčko v domácím prostředí na Strahově všechny body. Dnes se z výhry radovala rezerva Žižkova.

• Slávistická juniorka veze tři body z jihu Čech za výhru na hřišti Českých Budějovic. Skvělou zprávou je, že v zápase odehrál 83 minut Ladislav Volešák, který nejen nastoupil po pětiměsíční pauze, ale navíc hned po pěti minutách hry vstřelil úvodní branku.

duben 2009

• Béčko doma na Strahově bez posil z A týmu prohrálo 1:2. Dva góly hostů vstřelil Kříž, za Slavii snížil Petr Hošek.

• Ve vloženém 33. kole dnes béčko na Strahově porazilo třináctý tým tabulky Varnsdorf a vyhrálo třetí zápas v řadě. Z áčka nastoupil pouze Jakub Diviš.

• Béčko dnes navázalo na výhru z minulého týdne a porazilo Karlovy Vary-Dvory 3:1. Dvě branky vstřelil Milan Černý, třetí přidal Tafat.

• Slávistické béčko konečně zabralo, po čtyřech zápasech bez výhry dokázalo porazit Náchod 2:0. Z kádru A týmu se představili Diviš a Cissé.

• Slávistické béčko znovu ztratilo body, tentokrát neuspělo na hřišti vedoucí Vlašimi. Z kádru A týmu nastoupili Diviš a Dřížďal.

březen 2009

• Slávistická juniorka prohrála doma na Strahově s béčkem Jablonce 1:2. Ze tří jarních zápasů tak slávisté vytěžili jen jeden bod.