březen 2009

• Slávistická juniorka vstoupila do jarní části České fotbalové ligy domácí prohrou s Pískem.

• V neděli vstupuje do jarních bojů v České fotbalové lize slávistická juniorka. Trenér Miroslav Janů má k dispozici pouze dvanáct hráčů do pole, ostatní zkosila zranění. Naposledy si poraněné koleno z reprezentačního srazu přivezl obránce Pavel Čmovš.

• Slávistická rezerva v generálce na start ČFL remizovala na Strahově s Čelákovicemi 1:1. Jedinou branku Slavie vstřelil Koreš. V sestavě se po zranění objevil Tomáš Jablonský, první poločas odchytal Jakub Diviš.

únor 2009

• Béčko si v přípravném zápase připsalo skalp druholigové Čáslavi.

• Juniorka Slavie sehrála další přípravné utkání na umělé trávě v Edenu proti rezervě Kladna a vyhrála 3:0 díky brankám Tafata, Koblera a Zelinky.

• Béčko dnes remizovalo v dalším přátelském zápase s Karvinou v Nymburce 1:1, gól Slavie vstřelil Kovařík.

• Slávistická juniorka podlehla v dalším přípravném zápase rezervě Bohemians 1:2.

• Slavisticke becko vcera odehralo dalsi pripravne utkani, ve kterem podlehlo Sparte Krc 0:2.

• Hodně gólů dnes viděli diváci ve Voticích, kde s místním divizním týmem sehrál přátelské utkání náš B tým. V zápase padlo šest branek a to ještě Jan Kovařík nepromněil penaltu ve 22. minutě.

leden 2009

• V pondělí zahájil zimní přípravu B tým, z A dorostu přešel Pavel Čmovš, několik hráčů z podzimního mužstva je na testech v klubech, kam by případně odešli na hostování.

listopad 2008

• Z posledního odloženého zápasu podzimní části ČFL béčko veze tři body z Varnsdorfu a přezimuje na skvělém druhé místě.

• Béčko veze jednogólové vítězství a tři body z předposledního zápasu podzimu z Hlavice.

• Béčko dnes na Strahově v zápase se Spartou Krč bralo jen bod za bezbrankovou remízu. První utkání po zranění achilovky odehrál František Dřížďal.

• Diváci v Plzni při souboji o druhou příčku tabulky ČFL mezi domácími a slávistickou rezervou žádný gól neviděli, Slavia si tak odváží bod za remízu.