FK Pardubice

Články k zápasu

• Fortuna liga
    a

V posledním zápase před reprezentační pauzou nastoupila Slavia proti Pardubicím, které stále hrají své domácí zápasy ve Vršovickém Ďolíčku. Loňský nováček, jenž ve své první sezóně mezi elitou čeřil vody nejvyšší soutěže jako čiperná štika, letos připomíná líného kapříka. Osm bodů z třinácti kol zatím znamená čtrnácté místo a ještě s výstrahou, neboť poslední, čtyřbodová, Karviná má díky karanténě o dva zápasy méně. Slavia po rozpačité první půli, kdy Mandous čelil penaltě, zápas zvládla zásluhou skvělého druhého poločasu a po vysokém vítězství 5:0 se posunula do čela tabulky.

a

Před reprezentační přestávkou čeká slávisty ještě jedno ligové utkání. Půjdou do něj v dobré náladě a se sérií tří vítězství a tří čistých kont v řadě. Rozšířit tuto bilanci se pokusí v Ďolíčku proti Pardubicím.