Domácí pohár

květen 2021

• Slavia slaví double! V Plzni byla celý první poločas finále MOL Cupu horším týmem, ve druhé půli však zápas zlomilo vyloučení Havla po druhé žluté kartě, slávisté si vytvořili tlak, šance a finále rozhodl jedinou brankou Sima po přihrávce Traorého, kterého skvěle uvolnil Deli.

• Slavia si potřetí v posledních čtyřech letech zahraje finále Českého poháru. Soupeřem ji tentokrát bude Viktoria Plzeň. Dokáže-li Slavia zvítězit, připíše si další historický úspěch v podobně zisku double. Navíc stále bude živit naději na dokončení sezóny bez jediné porážky v zápasech domácích soutěží.

• Slavia vyhrála další derby na Letné, stejně jako na podzim opět výsledkem 3:0. O branky se postarali dvakrát Kuchta a jednou Holeš a slávisté mohli slavit postup do finále MOL Cupu, kde se utkají s Plzní. Finále se hraje 20. května v Plzni.

• Sezóna se pomalu blíží ke konci a Slavia stále útočí na zisk dvou trofejí. Titul ligového mistra už má od neděle v kapse, teď ji čeká výzva v podobě semifinále Českého poháru. Sešívaní budou mít v zápase dvojnásobnou motivaci – utkají se totiž s odvěkým rivalem z Letné.

duben 2021

• Čtvrfinálový los domácího poháru poslal červenobílé do Olomouce. Slávisté postoupili po výsledku 3:0, když ráz zápasu určila chyba domácího brankáře Mandouse, kterou v poslední minutě první půle zkušeně využil Jan Kuchta. Ve druhé půli skóre navýšili Nico Stanciu a Petr Ševčík po luxusních asistencích Lukáše Masopusta.

březen 2021

• Slavia postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu, když v Edenu zničila třetiligovou Slavii Karlovy Vary 10:3. Čtyři branky vstřelil Stanislav Tecl, dvě přidali Lingr s Višinským, který navíc přidal hned několik asistencí. Zápas však pro zranění nedohráli Beran, Ševčík a Traoré.

leden 2021

• Ve třetím kole domácího poháru přivítala Slavia na svém hřišti fotbalisty druholigové Dukly Praha. Po suverénním výkonu v první půli sice trochu polevila, ale i tak si zajistila postup do dalšího kola po celkem jasném výsledku 4:1. O branky se podělili Hovorka, Lingr, Hromada a střídající Olayinka, za Duklu na 3:1 snižoval Fábry. David Hovorka a Jakub Hromada zaznamenali své první soutěžní branky červenobílém dresu.

• Po úvodním zápase ligového jara čeká na fotbalisty Slavie první zápas českého poháru, který i v této sezóně nese jméno MOL cup. V normálně probíhajících sezónách touto dobou jsou známi účastníci čtvrtfinále, ale tato sezóna má do normálnosti daleko. Slavia je nasazena do třetího kola a v něm na domácím trávníku přivítá Duklu Praha.

říjen 2019

• Osmifinálový los domácího poháru postavil slávistům do cesty loňského finalistu, a tak červenobílí po perném týdnu, kdy změřili síly se špičkou evropskou i domácí, vyrazili do Ostravy. Bohužel, nabuzený Baník byl nad síly slávistických fotbalistů a po nezáživném průběhu nakonec v prodloužení dvěma hlavičkami rozhodl o svém postupu po výhře 2:0.

září 2019

• Zápas 3. kola MOL Cupu proti Slavoji Vyšehrad odehrála "domácí" Slavia netradičně na Žižkově. Druholigového soupeře přejeli sešívaní jednoznačně 8:0!

květen 2019

• Slavia tuto sezónu získá obě největší české trofeje, stala se jak mistrem ligy tak vítězem poháru. Ve finále MOL Cupu v Olomouci totiž porazila Baník Ostrava zaslouženě 2:0 brankami Součka z penalty a Masopusta.

• Novopočený mistr ligy dostane již zítra možnost získat další trofej. Stejně jako v zápase, kterým byl stvrzen mistrovský slávistický primát, bude soupeřem sešívaným Baník Ostrava. Zápas nabízí ČT Sport.

duben 2019

• Slavia zesměšnila v derby svého největšího rivala, zvítězila však jen 3:0 po dvou brankách Součka a jedné Masopusta. Rozdíl ve hře však byl ještě větší, hosté za celý zápas nevystřelili na bránu. Ve finále MOL Cupu se utká Slavia s Baníkem Ostrava.