březen 2024

• Po vypadnutí z Evropské ligy už slávisté zůstávají ve hře pouze v české nejvyšší soutěži. Před reprezentační přestávkou se v rámci 25. kola střetnou se severočeským Libercem. Výkop utkání je naplánován na zítřejší 15. hodinu a přímý přenos nabídne stanice O2 TV Sport.

• Slavia porazila v Edenu Teplice vysoko 4:0, když v první půli rozhodl zápas dvěma krásnými střelami Matěj Jurásek. V druhé půli přidali branky Wallem a Jurečka. Slavia díky ostatním výsledkům snížila ztrátu na čelo tabulky na jediný bod.

• Mezi dvěma zápasy osmifinále Evropské ligy čeká Slavii vsuvka v podobě zápasu 24. kola české nejvyšší soutěže. Soupeřem sešívaných budou severočeské Teplice. Zápas začíná v 15 hodin, přímý přenos nabídne stanice O2 TV Sport.

• Nezáživné ligové derby ve 23. kole skončilo zaslouženou bezbrankovou remízou. S tou mohou být daleko spokojenější domácí, Slavia už se pro zisk titulu musí spoléhat na bodové ztráty svého rivala, vlastními silami si titul uhrát nemůže.

• Ligu čeká jeden z jejích vrcholů. Derby pražských „S“ s pořadovým číslem 310 může hodně napovědět o šancích sešívaných na zisk ligového titulu. Případná výhra je přiblíží na rozdíl jediného bodu od jejich odvěkého rivala, porážka a sedmibodová ztráta by naopak možnost zisku prvního titulu od roku 2021 hodně vzdálila. Zápas začne zítra v 18 hodin, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2 TV Sport a hlavním rozhodčím zápasu bude Ondřej Pechanec.

únor 2024

• V rámci 22. kola Fortuna ligy Slavia v Edenu hostila Pardubice. Po bezbrankovém prvním poločase utáhla šrouby a nakonec zásluhou střídajících hráčů bez problémů zvítězila. Na Chytilově hattricku se přihrávkami podíleli Provod 2x a Masopust. Stínem utkání je zranění Zafeirise, který těsně před půlí dostal nepříjemný úder na kotník.

• Liga se po dvoutýdenní odmlce vrací do Edenu. Slavia v rámci 22. kola vyzve východočeské Pardubice. Zápas odstartuje v 15 hodin, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2 TV Sport.

• Po blamáži ve Zlíně se Slavia vrátila na vítěznou vlnu v Karviné, kde do dvacáté minuty skórovala vlastní brankou Memiče a Chytilem. V závěru přidal třetí branku debutující Malick Diouf, mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito, ty vyložené spálili Ševčík a Zmrzlý.

• Slavia dostává rychlou šanci napravit středeční blamáž ve Zlíně. V rámci 21. kola české nejvyšší soutěže zavítá zítra do Karviné. Zápas začíná v 15 hodin a přímým přenosem ho odvysílá stanice O2TV Sport.

• Slavia ve Zlíně naprosto selhala. Po špatném výkonu šla sice do vedení gólem Chytila po standardní situaci, jenže ve druhé půli se výkon Slavie snad ještě zhoršil, domácí vyrovnali rovněž hlavou po centru z přímého kopu a blamáž sešívaných završil ve vápně soupeře červeným faulem loktem Jurečka. V závěru mohla být Slavia ráda, že neinkasovala druhou branku.

• Slavia „dohání resty“ z podzimu. V rámci odloženého zápasu 17. kola se utká s FC Zlín. Výkop zápasu je naplánován na středeční 18. hodinu, přímý přenos obstará stanice O2TV Sport.

• Slavia urvala výhru 4:3 s Jabloncem až v nastaveném čase. Dvěma góly se blýskli Wallem a Jurečka.

• Jaro je tady! Nekonečné čekání je u konce a Slavia opět vyběhne na ligové trávníky. Druhá část sezóny, spojená s řadou očekávání i honbou za titulem, pro sešívané odstartuje domácím zápasem proti Jablonci. Utkání začne v 18 hodin a přímým přenosem ho odvysílá stanice O2TV Sport.

prosinec 2023

• Poslední soutěžní zápas roku 2023 přinesl skvělý fotbal z obou stran, Slavia nejprve vedla brankou Jurečky, krátce nato ale rychle dvakrát inkasovala. V závěru první půle vyrovnal na 2:2 po dlouhém autu van Buren. Vítěznou branku dotlačil za brankovou čáru po rohovém kopu Bořil. Domácí dohrávali v oslabení poté, co Tanko po odpískání poslal k zemi Douděru.

• Slavii čeká poslední zápas ligového podzimu. V rámci 19. kola se představí na půdě ostravského Baníku. Zápas vypukne v neděli v 15 hodin, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2TV Sport.