Reprezentace

čR - Bulharsko 6:0!

Ohlédnutí za nádherným výkonem českých reprezentantů...

Srdce snad každého českého fanouška včera pookřálo. Reprezentace si zavzpomínala na časy úspěšné kvalifikace na Euro a rozdrtila Bulharosko 6:0. Škoda je, že tato kvalifikace se neobešla bez výpadků. Nebýt nich mohly být včerejší oslavy ještě větší.
Na Bulhary jsme se vrhli opravdu zhurta. Napadali jsme jejich rozehrávku a skvěle kombinovali. Konečně se reprezentační zápas povedl i Tomáši Rosickému, už v páté minutě si připsal první gól v nároďáku. Baroš se dravě probil z levé strany do vápna přihrál pod sebe a Rosický už střílel do odkryté branky. Nádherný fotbalový moment nám přichystal na 16. minutu Pavel Nedvěd. Při trestném kopu před vápnem pohladil míč, který se doslova přenesl přes zeď bulharských hráčů a zapadl do Zdravkovovy brány. Ve 28. minutě Pažin, který v tomto zápase podal tragický výkon (ani se nedivím, že je bez angažmá), namazal Barošovi, ten si pohrál i s bezmocným Zdravkovem a zakončil do poloprázdné bulharské svatyně. V druhém poločase naši hráči z pochopitelných důvodů trochu povolili, ale na vývoj skóre to nemělo vliv. Naši hoši přidali trápícím se Bulharům další tři branky (67. Lokvenc, 70. Rosický, 76. Nedvěd). Útočná síla Bulharů padla s nevýrazným Balakovem, kterého naši skvěle pokryli a prakticky vynulovali. Jedinou skvrnou na včerejším fotbalovém večeru byla zpráva z Kodaně, Dáni si stejným výsledkem jako my s Bulhary pohráli s Islandem - to se ovšem dalo čekat. Nezbývá než stejným stylem vyprovodit i Belgičany, kteří nám byli přisouzeni do baráže. Belgie dlouho se štěstím drželi remízu v Záhřebu, ale nakonec prohráli těsně 1:0. Buďme rádi aspoň za to, protože Belgičani jsou přijatelnějším soupeřem než Chorvati. Věřme, že postoupíme, určitě si to po včerejšku zasloužíme.
Sestava: Srníček - Grygera, Novotný, řepka, Jankulovski - Poborský (79.Baranek), Rosický, Týce (27.Hašek), Nedvěd - Baroš, Lokvenc (68.Šmicer)
Diváci: 15 020

Budeme rádi, když nás odměníte

Komentáře (0)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

Zatím nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první :)