Vše o návštěvě zápasu Slavie

Termín utkání

Rozpis zápasů najdete zde. Domácí zápasy se mohou hrát od pátku do pondělí, přesný termín je potvrzen 2 – 3 týdny před utkáním v závislosti na preferencích televizních společností.

Vstupenky

Stadion Eden má kapacitu 20 232 diváků a domácí utkání nebývají vyprodána s výjimkou derby se Spartou Praha. Vstupenky jsou v prodeji vždy týden před utkáním na ticketportal.cz. Přes internet můžete zakoupit i lístky pro děti do 15 let s 50% slevou, anebo VIP klubová sedadla Silver a Gold.

V týdnu před zápasem jsou od středy otevřeny pokladny na stadionu v Edenu u vstupu č. 4. Otevírací dobu pokladen a kontakty najdete zde.

Sektory na severní tribuně 106 – 110 jsou domovem pro kotel Slavie, proto nečekejte, že si při zakoupení vstupenky do těchto sektorů budete moci sednout na vaše místo, při utkání kotel stojí a fandí.

Příjezd na stadion

Stadion Eden je vzdálen 20 minut z centra města. Dostanete se k němu tramvajemi i autobusy, zastávka se jmenuje Slavia. Spojení městskou hromadnou dopravou si můžete vyhledat na dpp.cz.

Parkování na stadionu a v okolí

V bezprostřední blízkosti stadionu je zhruba 400 parkovacích míst, jednorázový poplatek za osobní automobil je 150 korun. Přes silnici je nachází Nákupní centrum Eden, kde jsou tři hodiny parkování zdarma a poté se účtuje 40 korun za každou další hodinu.

Ubytování v Edenu

Pokud si přejete bydlet přímo v Edenu, můžete využít čtyřhvězdičkový Hotel Iris Eden, který se nachází na stadionu. Několik pokojů má okna přímo na hřiště, zápas Slavie tak můžete sledovat z vašeho pokoje.

Prohlídky stadionu

V současné době neprobíhají žádné prohlídky stadionu, na stadion je možné se dostat pouze během zápasů.

Fanshop

Oficiální fanshop Slavie se nachází přímo na stadionu a nemá žádné další pobočky v centru Prahy. Otevírací dobu a kontakty najdete na eshopu fanshopu. V den utkání je fanshop otevřen vždy do začátku utkání a poté opět po konci zápasu do obsloužení posledního zákazníka. Během poločasové přestávky je pro fanoušky otevřeno prodejní okno fanshopu do severozápadního koridoru. Pokud si chcete pořídit například slávistický dres s potiskem vašeho jména, můžete si ho objednat na eshopu týden před vaší návštěvou a na utkání si ho vyzvednout.

Vstup na stadion

Stadion je pro návštěvníky otevřen minimálně vždy hodinu před zápasem. Na stadion není dovoleno vnášet sklenice, lahve, spreje, deštníky, zvířata, alkoholické nápoje, objemná zavazadla a další předměty, které by mohly sloužit jako zbraň. Na stadionu není žádná úschovna. Na stadion nemusí být vpuštěny osoby, které jsou pod vlivem alkoholu. Pokud stadion opustíte, není možné se vrátit.

Pohyb po stadionu

Okolo tribun stadionu vede kolem dokola koridor, kterým se můžete pohybovat po celém stadionu, kromě sektoru hostů. Pokud je tedy u jednoho vstupu na stadion fronta, můžete využít ostatní tři vstupy a na vaše místo se bez problémů dostanete.

Občerstvení

Na stadionu jsou stánky s občerstvením, můžete si v nich zakoupit nealkoholické nápoje, většinou nealkoholické pivo, hotdog, klobásu anebo preclík. V nedalekém Nákupním centru Eden najdete čínské restaurace, pizzerii, KFC anebo Bageterii Boulevard. Zvenku na stadionu se nachází McDonalds a Synot bar.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen