Ústí nad Labem - Slavia B

Slávisté dnes v Ústí nad Labem předvedli nejlepší podzimní výkon a vrátili se do čela tabulky.

V souboji prvního s druhým se bojovalo o tradičních šest bodů i o první příčku. Slávistům na záda dýchal ještě Náchod a pokud by nebodovali naplno, mohli se propadnout o několik pozic. Tým však zápas zvládl a ještě se prezentoval skvělým výkonem. "Dnes jsme hráli výborně kolektivně, viděli jsme asi náš nejlepší podzimní zápas," pochvaloval si trenér béčka Luděk Klusáček. "Soupeři jsme nedali prostor, donutili jsme ho jen k nakopávaným míčům." Oba góly jsme však dali až ve druhém poločase, nejdříve se trefil v 55. minutě Emmerling a minutu před koncem zvýšil Walter. Do základu se opět podívali Tomáš Hrdlička a Martin Lukeš, oba však byli po poločase střídáni. "Nebylo to z výkonnostního důvodu, oba hráli skvěle, měli jsme dohodu, že po půli půjdou pryč," vysvětlil Klusáček. V sestavě se opět neobjevil Matej Krajčík. "Matej měl angínu, bral antibiotika měl za sebou jen jeden trénink, takže uvidíme, kdy bude zase úplně v pořádku." Ústí nad Labem - Slavia B: 0:2 Sestava Slavie: Skácel - Budějský, Vaněk, Martin Zachariáš, Balík - Lukeš (46. Walter), Kotrba, Hrdlička (46. Buryánek), Stejskal - Otočka (84. Dubský), Emmerling Góly Slavie: Emmerling, Walter