Slavia porazila Maccabi Haifu

V osmifinále mladí slávisté porazili Maccabi Haifu na penalty poté, co v normálním hracím čase remizovali 1:1. Ve čtvrtfinále se utkáme s Venezií již zítra od 15:00.

Prví poločas byl bezbrankový, ve druhém se za Slavii trefil Vondráček, ale hned za tři minuty srovnal Zachko. Po remíze 1:1 se prodlužovalo, ale ani jedno mužstvo další branku nevstřelilo, takže došlo až na pokutové kopy. Za Slavii proměnili Chleboun, Martin Zachariáš, Jirásek a Vondráček, Otočka mířil nad. Na druhé straně jednu penaltu chytil Kozáčik a jedna mířila jen do břevna.

Slavia tak porazila loňského čtvrtfinalistu. V ostatních sedmi zápasech moc gólů nepadalo, čtyři mužstva postoupila až na penalty po bezgólovém zápase.

Slavia - Maccabi Haifa: 1:1, 4:3 na pen.

Sestava Slavie: Kozáčik - Martin Zachariáš, Chleboun, Nachtman, Balík - Knobloch, Vondráček, Musil, Buryánek (70. Blažej) - Otočka, Emmerling (54. Jirásek)

Gól Slavie: 60. Vondráček