Strakonice – Slavia B

Před početnou diváckou návštěvou čítající 1200 lidí dnes B tým těsně podlehl Strakonicím 2:3.

Slavia měla velmi dobrý začátek utkání, již ve 30. vteřině měl tým první gólovou šanci, v 7. minutě vstřelil úvodní gól zápasu Bálek. O pět minut později se však skóre měnilo, když vyrovnal Roučka a slávisté trochu vypadli ze hry. Do poločasu však mohli vstřelit ještě další branku. Ve druhém poločase se po brejku Radka Slámy do odkryté brány trefil Pavel Fořt, slávisté měli mnoho dalších šancí, které neproměnili. Soupeř v závěru dokázal obrátit zápas, nejdříve udělali naši hráči chybu před vápnem, poté inkasovali ze standardní situace. „Byly to snad jediné dvě šance Strakonic v druhém poločase. Jsem spokojen s plněním úkolů co se týče ofenzívy a brejků, ale s defenzívou jsme měli problémy, někteří hráči do hry nedávají všechno,“ řekl k zápasu trenér Pavel Trávník.

Trávník má nyní k dispozici velmi široký kádr, do hry se navíc již mohou zapojit dva uzdravení hráči Lukáš Nachtman a Petr Musil. Angažmá si naopak musí hledat Michal Otočka či Oldřich Dubský. „řekli jsme jim, že kádr je nyní natolik široký, že pro ně není místo,“ uvedl Trávník.

Strakonice - Slavia B 3:2 (1:1)

Sestava Slavie: Kozáčik – Parys, Chleboun, Stibůrek, Martin Zachariáš – Kratochvíl (90. T. Dubský), Švec, Sláma, Kalivoda (82. Gagula) – Fořt, Bálek (46. Bauer)

Góly Slavie: 7. Bálek, 67. Fořt