Bálek rozstřílel Strakonice

Ve středu 9. února sehrála naše rezerva zápas s třetiligovými Strakonicemi a s přehledem jsme vyhráli 4:2. Všechny branky našeho týmu dal Vladimír Bálek.

Slavia B - Strakonice 4:2 (1:1)

Sestava Slavie:
Slavík - Parys, Studík, Zachariáš, Kratochvíl (46. Musil) - Borovský, Sláma, Dubský, Kotrba - Bálek, Dejmek (46. Jirásek)

Branky: 18., 68., 75. a 80. Bálek

První branka padla po pěkném pasu za obranu, kdy Bálek následně dokázal přelobovat brankáře. Do poločasu soupeř vyrovnal, ve 44. minutě ve vápně fauloval Kratochvíl a následnou penaltu Strakonice proměnily. Ve druhém poločase pokračovala exhibice Vladimíra Bálka, v 68. minutě dostal přesnou nahrávku od Martina Zachariáše, udělal kličku brankáři a zakončil. Třetí gól se podobal tomu druhého, tentokrát přihrával Borovský. Při poslední brance asistoval Kotrba. V závěru Strakonice snížily po standardní situace.

"Utkání se mi hodně líbilo, měli jsme hodně šancí, na bránu jsme vystřelili pětadvacetkrát. Byl to útočný fotbal a to se mi hodně líbilo," řekl k utkání trenér Pavel Trávník.