Slavia B - Loko Vltavín 3:0

Juniorka Slavie bez větších problémů porazila divizní Loko Vltavín 3:0. Dvě branky jsme však dali z penalt, jednu Bayer, druhou Kovařík. V závěru utkání se ještě prosadil Vrzal.

Zápasový report:
Fotbalisté Slavie nastoupili k třetímu zápasu zimního turnaje Dragoun cup hned po soustředění. Měli v nohách velkou zátěž, ale s utkáním se vypořádali dobře. V první minutě sice soupeř zahrozil, ale to byla jedna z mála šancí v první půli. Slávisté si však taky moc příležitostí nevytvořili, nakonec se prosadili ze dvou nařízených penalt.

Druhý poločas se pětadvacet minut hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém si ani jeden tým nevytvořil prakticky žádnou šanci. Závěrečných dvacet minut se však hrál nádherný fotbal, ve kterém jsme soupeře po většinu času přehrávali, nejaktivnější Zelinka však v koncovce několikrát neuspěl. Branku ale přidal Vrzal a potvrdili jsme tak jasné postavení v tabulce.

Průběh zápasu:

1. minuta - Za obranu se dostal Hájek, střela z úhlu naštěstí skončila v boční síti.
10. minuta - Robin Dejmek se dostal za obranu, obešel brankáře, ale byl už ve velkém úhlu, proto vracel před bránu, kde byl Vrzal, ale při zaseknutí byl faulován obráncem a byla nařízena penalta.
11. minuta - Penaltu proměnil bez problémů Bayer. 1:0.
26. minuta - Hostující Kovář se dostal za obranu, střelu však brankář vyrazil, hráč se však opět dostal k míči a jeho další pokus z brankové čáry vyhlavičkoval slávistický obránce.
36. minuta - Po centru Kovaříka se k míči dostal dříve Vrzal, ale jeho střelecký pokus skončil vedle brány.
39. minuta - Aktivní Kovařík ze strany poslal centr na Robina Dejmka, který ve snaze zpracovat míč byl faulován a byla nařízena penalta.
40. minuta - Penaltu tentokrát bez problémů proměnil Kovařík. 2:0.
71. minuta - Po rychlém rozehrání standardní situace se do šance dostal Zelinka, ale trefil pouze brankáře.
75. minuta - Po centru Müllera hlavičkoval Trutnovský vedle brány.
76. minuta - Po standardní situaci soupeře jeden hráč Vltavínu lehce tečoval a Samoel s námahou vyrazil na roh.
77. minuta - Zelinka dostal další míč za obranu, jeho pokus však skončil těsně vedle tyče.
82. minuta - U míče za obranu byl o vteřinku dříve Vrzal než brankář a poté v pohodě doklepl do prázdné brány. 3:0.
83. minuta - Zelinka v další šanci, tentokrát z úhlu trefil opět pouze brankáře.
85. minuta - Aktivní Zelinka poslal pěkný centr do vápna, kde hlavičkoval Vrzal těsně vedle brány.
86. minuta - Zelinka přenesl hru na volného Kovaříka, obešel i brankáře a zakončoval do prázdné brány, trefil však nohy dobíhajících obránců, míč se k němu vratil a při opětovném pokusu přestřelil.
89. minuta - Kovařík vyslal pěkný přízemní centr do vápna, kde byl volný Zelinka, ale ani ve své další velké šanci neuspěl, jeho střelu k tyči brankář vyrazil.

Slavia B - Loko Vltavín 3:0 (2:0)

Slavia B, 1. poločas: Samoel - Marek, Studík, Šmíd, Švamberg - Zahálka, Bayer, Komárek, Kovařík - Vrzal, Dejmek Robin
2. poločas: Samoel - Bauer, Dejmek Radek, Šmíd, Starý - Jablonský, Kobler, Dubský, Kovařík - Vrzal, Zelinka
Branky: 5. Bayer z pen., 40. Kovařík z pen., 82. Vrzal