Slavia - Sezimovo Ústí 2:3

Slavia podlehla těsně Sezimovu Ústí, oba góly domácí vstřelili až v samém závěru hry.

Slavia - Sezimovo Ústí 2:3 (0:0)
90. Duranski, 90. Pázler - 50. Martínek, 70. Kostečka, 83. Předota
Sestava Slavie: Berkovec - Dens, Zieris, Čmovš, Starý - Zdeněk Zahálka, Mikula, Milutinovič (71. Duranski), Mareš (85. Palko) - Vyhnal (63. Zákostelský), Pázler

Proti lídrovi České fotbalové ligy Sezimovu Ústí vedl béčko trenér A dorostu František Sluka, v základu nastoupili dva hráči z A tmu, Mareš a Starý. V prvním poločase byla Slavia lepším týmem, největší šanci měl po přímém kopu Mareš, ale jeho střelu k tyči gólman vystihnul.

Do druhé půle domácí nevstoupili dobře, v 50. minutě po standardní situaci propadl balón ve vápně a Martínek bez problémů zamířil do prázdné brány. Sezimovo Ústí si vytvořilo několik standardek, hrálo na nakopávané balóny. Druhý gól přidalo z penalty, třetí pak v 83. minutě střelou z velkého vápna přímo do šibenice. Hra Slavie se oživila po střídání Duranského za Milutinoviče, Slavia začala víc útočit. Domácí však stihli skóre jen korigovat, v 90. minutě po spolupráci s Palkem se trefil Duranski. Dvě minuty po konci základní hrací doby měla ještě Slavia výhodu pokutového kopu, Pázler snížil na konečných 2:3.

"Viděli jsme vyrovnaný zápas, Sezimovo Ústí mělo zkušenější tým, to dnes asi hlavně rozhodlo," zhodnotil zápas vedoucí mužstva Petr Rak.