Jablonec B - Slavia B 0:3

Slávisté zabrali na půdě posledního Jablonce a po výhře 3:0 vezou tři důležité body.

Jablonec B � Slavia B 0:3 (0:2)

Branky: 12. Gulajev, 16. Milutinovič, 48. Kučera

Sestava Slavie: Hanuš - Galus, Koubský, Zákostelský, Palko - Kučera, Milutionovič (61. Šimeček), Petrák, Hájek (70. Mráz) - Cousens (77. Mikula), Gulajev

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, skóre otevřeli červenobílí ve 12. minutě, kdy Milutinovičovu nahrávku nasměrovala teč ke Gulajevovi, který si udělal kličku doleva a podél brankáře poslal míč za jeho záda.

O čtyři minuty později přidal druhou branku Milutinovič, kterému nahrál Cousens. Záložník našeho áčka napálil míč z hranice vápna na vzdálenější tyč, byl to nádherný gól.

Branky slávisty uklidnily, jablonecké šance přestáli bez úhony. V úvodu druhého poločasu přidal třetí gol Kučera, kterému přihrál Gulajev, i když už sám mohl zakončovat. Oba slávisté využili chyby jablonecké defenzivy. V následném průběhu mohli hosté ještě další branky přidat, ale nabídnutých chyb v jablonecké defenzivě efektivně nevyužili.

â��Byl to vyrovnaný zápas, my jsme byli efektivnější v koncovce, v druhém poločase jsme se zlepšili a podali jsme i herně dobrý výkon,â�� zhodnotil utkání trenér Pavel Řehák.

Report převzat z oficiálního webu.

Do konce ČFL zbývá odehrát šest kol, slávisté jsou stále předposlední, na svého dalšího soupeře, liberecké béčko, se kterým se střetnou ve středu, ztrácejí pět bodů.