Ženský fotbal

Slávistky vezou body z Hradce

Fotbalistky Slavie pokračují ve vítězné sérii a v dalším ligovém kole si připsaly vysokou výhru 9:1 v Hradci. Po dvou brankách skórovaly Skálová a Budošová.

Slávistky po postupu v Lize mistryň zavítaly do Hradce, kde od úvodních minut potvrzovaly roli favorita. Jenže na vedoucí branku si musely počkat, měly několik náznaků, ale řada centrů nenacházelo adresáta. Až v 15. minutě Cahynová přenesla hru, Veselá se uvolnila a křížnou střelou překonala brankářku. Hradec mohl zahrozit o dvě minuty později ze standardní situace, Danielková však trefila jen zeď. Velkou šanci nevyužila Krejčiříková, kdy trefila brankářku z pár kroků po centru Necidové. Ve 24. minutě po rychlém přenesení hry poslala Chlastáková před branku přízemní centr a Jarchovská měla jednoduchou pozici. Pak slabou střelu Cahynové brankářka vyrazila. Ve 35. minutě po faulu na Jarchovskou proměnila penaltu Chlastáková.

Do druhého poločase se prostřídalo, ale v 50. minutě přišlo varování, když se po zkrumáži prosadila Valentová. Holky to naopak povzbudilo a po minutě centrovala do vápna Veselá a na zadní tyči hlavičkovala pod břevno Dědinová. A začalo to padat, po dalším centru Veselé hlavičkovala přesně k tyči Skálová. Právě do vápna nyní chodilo velké množství a hradecká obrana se dostávala stále více pod tlak. V 62. minutě šikovně poslala do malého vápna míč Svitková, důrazná dvojice Skálová - Divišová zajistila následně branku, když obránkyně odkopla do Divišové, od které pak skončil míč v síti. Během krátké chvíle se dvakrát prosadila Budošová, když po každé střílela přesně z voleje bez přípravy. A po hezkém průniku Dědinové přidala druhou branku Skálová. Slávistky tak splnily povinnost a připsaly si další vysokou výhru.

Komentáře (1)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  1. Re: Slávistky vezou body z Hradce

    A.Lima     před 12 měsíci 14.10.2017 19:16 |  
    0 0

    Gratulka holky :)

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen