Statistické okénko

Jak hráli v přípravě

V sobotu jsme sehráli poslední přípravný zápas v letní přípravě a teď už nás čekají pouze zápasy, kde o něco půjde. Zítra v poháru čMFS a poté v pondělí první kolo Gambrinus ligy. A jak si zahráli hráči v létě? Kdo odehrál nejvíce minut a kdo byl nejlepší střelec? To se dozvíte v tomto statistickém článku.

V celé přípravě se objevilo celkem 37 hráčů, z toho dva hráči z realizačního týmu, tedy řehák a Zlámal, a jeden veterán, František Veselý. Nejméně minut si zahrál Zlámal a to pouze 10 minut. Naopak neaktivnějším hráčem byl Richard Dostálek, který odehrál celých 720 minut, což je 12 hodin nebo 8 celých zápasů. Z hráčů, kteří nebyli v základní sestavě na konci sezony, odehrál nejvíve Martin Müller a to 657 minut a byl čtvrtým nejaktivnějším hráčem. Dost si též zahráli hráči, kteří se vrátili z hostování. Kučera 624 minut a skončil na šestém místě, dále Herda s 589 minuty na osmém místě a Sedláček s 585 minuty na devátém místě. Z brankářů si nejvíce zachytal Michal Václavík, celkem odehrál 555 minut a to je o 60 minut více než Radek černý. Slavík si zachytal pouze dva zápasy, tedy 180 minut. Více už nemá cenu to rozepisovat, raději si vše prohlídněte, kolik kdo odehrál: 1. Dostálek - 720 minut 2. T.Došek - 685 minut 3. Gedeon - 675 minut 4. Müller - 657 minut 5. Šilhavý - 640 minut 6. Kučera - 624 minut 7. L.Došek - 600 minut 8. Herda - 589 minut 9. Sedláček - 585 minut 10. Šuškavčevič - 570 minut 11. Piták - 555 minut 11. Václavík - 555 minut 13. Suchopárek - 533 minut 14. černý - 495 minut 15. Kuchař - 472 minut 16. Petrouš - 450 minut 17. Vachoušek - 414 minut 18. Skácel - 395 minut 19. Švancara - 375 minut 20. Hrdlička - 369 minut 21. Bejbl - 351 minut 22. Kuka - 315 minut 22. Lička - 315 minut 24. Stibůrek - 300 minut 25. Jirásek - 270 minut 26. Sankovič - 195 minut 27. Slavík - 180 minut 28. Musil - 135 minut 29. Hottek - 90 minut 29. Kreuz - 90 minut 31. Táborský - 66 minut 32. Veselý - 65 minut 33. Zachariáš - 60 minut 34. řehák - 50 minut 35. Kotrba - 45 minut 36. Novotný - 35 minut 37. Zlámal - 10 minut A kdo že byl nejlepší střelec? Není jeden, ale rovnou dva. Tomáš Kučera a Tomáš Došek, oba shodně vstřelili pět branek. Celkem se do černého trefilo 18 hráčů, z toho řehák z realizačního týmu a též veterán František Veselý, oba dali po jedné brance. A zde je seznam střelců: 5 branek - Kučera, T.Došek 4 branky - Švancara 3 branky - Kuka 2 branky - Dostálek, Gedeon, Herda, Piták, Sedláček 1 branka - Hrdlička, Jirásek, Kuchař, Müller, řehák, Skácel, Šilhavý, Vachoušek, Veselý V celé letní přípravě jsme odehráli 14 zápasů, naše bilance zní takto: 8 výher, 2 remízy a 4 prohry. Celkové skóre činí 36:15. Pro jistotu přidávám seznam všech odehráných zápasů: Slavia - Příbram 1:2 Slavia - Příbram 1:3 Slavia - Synot 2:2 Slavia - Sušice 8:0 Slavia - Jílové 7:1 Slavia - Plzeň 2:1 Slavia - Blšany 0:0 Slavia - Chomutov 4:0 Slavia - Pardubice 2:0 Slavia - Olomouc 3:0 (hráno 2x30 minut) Slavia - Grodzisk 2:1 Slavia - Galatasaray 2:1 Slavia - Unterhaching 2:3 Slavia - 1. FC Köln 0:1