Statistické okénko

květen 2017

 • Do konce sezóny zbývají už pouhá tři kola a Slavia je v čele ligové tabulky s dvoubodovým náskokem. Zároveň má už jistou účast minimálně v předkole Ligy mistrů. V dnešním statistickém okénku si probereme, kudy vede cesta k titulu, jaké možnosti se Slavii otevírají v předkole Ligy mistrů, a nakonec se podíváme na to, proč by mohl být pro Slavii zápas s Duklou těžší než zápas v Mladé Boleslavi.

duben 2017

 • Do konce ligy zbývá už pouhých šest kol a na čele se schyluje k velkému dramatu, Plzeň a Slavii dělí jediný bod. V dnešním okénku se podíváme nejen na to, jaké jsou šance obou týmů ve zbývajících zápasech, ale také na to, jak velkým úspěchem je současný bodový zisk Slavie.

březen 2017

 • Slavia porazila Plzeň a je velmi blízko splnění jednoho ze svých předsezónních cílů: skončit do třetího místa. Co víc, je aktuálně největším favoritem na zisk mistrovského titulu a také největším favoritem domácího poháru. V dnešním okénku probereme, co by se muselo stát, aby Slavia přišla o Evropu a naopak, jak blízko nebo daleko je od účasti v předkole Ligy mistrů.

prosinec 2016

 • Podzimní část sezóny 2016/17 máme za sebou a před čtvrteční tiskovou konferencí, která zřejmě jako obvykle přinese spoustu zajímavých novinek, je tak akorát čas na již třetí volné pokračování statistického seriálu o brankách, které Slavia střílí a inkasuje. Jeho první část (podzim 2015) najdete zde, druhou část (jaro 2016) pak zde.

listopad 2016

 • Liga je téměř ve své polovině a tak je vhodný čas se podívat na to, jak si kdo stojí především, jaké vyhlídky má před sebou Slavia. A že to nejsou vyhlídky úplně nepříjemné.

říjen 2016

 • Slavia je přesně v polovině ligového podzimu a vzhledem k reprezentační přestávce je nyní vhodný čas se zamyslet nad tím, co ji v nadcházejících týdnech čeká a v jaké pozici se vlastně nachází.

září 2016

 • Liga má za sebou šest kol, což už je docela dost na to, aby bylo lze zhodnotit, jak se týmům výsledkově daří a zda jsou na dobré cestě ke splnění svých cílů. Samozřejmě nás to nejvíce zajímá v případě Slavie a jejích soupeřů v boji o pohárové příčky.

prosinec 2011

leden 2007

 • Některé z vás bude určitě zajímat, kolik návštěvníků chodí na naše stránky. Proto stejně jako před rokem i nyní ukazujeme kompletní statistiky za rok 2006 podle serveru Toplist.

květen 2006

 • Zajímalo by vás, který hráč A týmu promarodil za loňskou sezónu nejvíc zápasů? A kolik hráčů naopak žádné zdravotní problémy nemělo? Jestli měl někdy Karel Jarolím k dispozici všechny hráče? Udělala jsem malou statistiku absencí.

leden 2006

 • Některé z vás bude určitě zajímat, kolik návštěvníků chodí na naše stránky. Proto stejně jako před rokem i nyní ukazujeme kompletní statistiky za rok 2005 podle serveru Toplist.

prosinec 2005

 • Před týdnem skončila fotbalistům Slavie podzimní sezona a stejně jako vždy přicházejí na řadu statistiky. I tentokrát jsme pro vás připravili souhrn všech potřebných údajů z dosavadní sezony.

listopad 2005

 • Slávistickému béčko se nedělní výhrou rozloučilo s podzimní části soutěže, nyní se můžete podívat na statistiky odehraných minut, bilanci vstřelených gólů nebo porovnání tří gólmanů, kteří se v bráně vystřídali.

červenec 2005

 • Fotbalistům Slavie po dnešku skončila herní letní příprava na novou sezonu. Pojďme si shrnout všechny zápasy a podívat se i na další zajímavé statistiky.

červen 2005

 • Jako tradičně jsem zasedl k statistickému sumírování, abych si nějak podchytil právě skončenou ligovou soutěž. Zajímala mě samozřejmě jen Slavia. Slávistické noviny již mnohé přehledy nabídly. Takže já snad jen pro podkreslení dodám ještě pár zajímavých srovnání.

SN na Facebooku

Oficiální Facebook žen