květen 2003

• Slávisté porazili druhé Prachatice a posunuli se na jejich příčku. Na vedoucí Liberec, který má dnešní zápas k dobru, tak ztrácí už jen bod.

• Naše slávistické béčko předvádí poslední dobou výborné výkony, nyní to odneslo béčko Teplic, které jsme porazili 3:0. Stále tak žije naděje na konečné první místo v čFL!!

• Béčko pokračuje ve výborných jarních výkonech a v souboji o třetí místo porazilo Varnsdorf.

• Na začátku dnešního zápasu to vypadalo, že si slávisté na svém soupeři smlsnou, protože vedli již ve druhé minutě...

duben 2003

• Slávisté proti Střížkovu předvedli velmi sympatický výkon a soupeře odrovnali již v prvním poločase.

• Slávisté si v zápase s třináctým Letohradem připsali tři body, navíc se jim nepodařilo proměnit penaltu.

• O víkendu se nedařilo ani našemu béčko, když prohrálo s rezervou Hradce Králové.

• Podruhé za sebou přivítali slávisté doma rezervu prvoligového týmu. Tentokrát však dokázali vyhrát, což se jim v minulém utkání nepodařilo.

březen 2003

• Naše béčko poprvé na jaře prohrálo. Nepomohli ani tři hráči z áčka ...

• Béčko si odvezlo ze Semil tři body a má na jaře zatím stoprocentní úspěšnost.

• Tříbrankovým vítězstvím vstoupili hráči slávistické rezervy do jarní části sezóny.

• Do jarní části české fotbalové ligy zítra vstoupí slávistická rezerva. Doma v Edenu hraje s Milínem od 10:15.

• V dnešním přípravném zápase porazilo slávistické béčko rezervu Liberce.

• V dnešním přípravném zápase si béčko poradilo s divizními čelákovicemi, když oba góly vstřelilo v rozmezí dvou minut.