Slavia B - repre U19: 1:5

V prvním zápase přípravy dnes na Strahově béčko podlehlo reprezentaci do 19 let.

Vstup do zápasu měli lepší slávisté, měli míč i hru pod kontrolou. Postupem času začala získávat navrch reprezentace, ale celý první poločas byl vyrovnaný a reprezentace vedla 1:0 zásluhou gólu Hubníka. Do druhého poločasu nastoupila dvě odlišná mužstva, za Slavii hráli hráči ze širšího kádru či ti, kteří jsou ve Slavii na zkoušku, jediným zkušeným mužem byl Marcel Lička na levém kraji zálohy, ten však nic zářného v porovnání s nezkušenými dorostenci nepředvedl. Reprezentace byla jasně silnější a tak náš gólman Podaný lovil míč ze sítě ještě čtyřikrát. Jediný gól Slavie si připsal Ulrich. Za reprezentaci také nastoupil slávista Nachtman. "Včera jsme se sešli poprvé, mužstvo je úplně nové, ze starých hráčů béčka jsme měli čtyři. Nastoupily dvě jedenáctky, když nepočítám brankáře, a bylo znát, že ve druhé půli mužstvu chyběla kvalita, jednalo se o širší výběr hráčů, což se projevilo," zhodnotil zápas trenér Luděk Klusáček. Slavia B - Repre U19: 1:5 Sestava Slavie: 1.poločas: Podaný - Zachariáš, Lapáček, Balík - Knobloch, Dubský, Musil, Buryánek - Stejskal - Emmerling, Táborský 2.poločas: Podaný - Jarůšek, Vaněk, Doležal, Budějský - Walter, Chomát, Kotrba, Lička - Partman, Ulrich Gól Slavie: Ulrich