Fanoušci Slavie

Slavia opět mistrem Rožďalovic!

Rožďalovická pou? opět patřila Slavii. Dvě mužstva místních fanoušků SK Slavia potvrdila svoji kvalitu.

V předzápase dokázal tým Fan-clubu AC Sparta z nedalekého Křince vybojovat s naším druhým mužstvem cenný bod za remízu 3:3. Ale hlavní zápas odpoledne, již 5. duel o „Mistra Rožďalovic“ mezi místními fanoušky Slavie a Sparty, byl i bez účasti Iva Knoflíčka zcela v naší režii. Raketový nástup, po 20 minutách vedeme 4:0 a hlavní rozhodčí pan Pavlín Jirků musí ustoupit od svého úmyslu zapíjet každý gól se střelcem panákem! Poločas skončil 6:1. V druhé půli padaly další góly převážně po penaltách (Spartu jsme museli šetřit, aby za rok vůbec nastoupila) a zápas jsme v poklidu dovedli do vítězného konce 8:5! Poděkování patří všem zúčastněným, kteří potěšily svou hrou přes 350 přítomných diváků včetně pánů Dobiaše, čapka a přátel z Lázní Bělohrad, kterým také děkujeme za jejich podporu. Doufám, že se jim v Rožďalovicích líbilo! Jiří Paul OP SK Slavia v Rožďalovicích