Rozhovory

Rozhovor s Radkem černým

V prvním poločase neměl gólman Radek černý příliš práce. Ve druhé půli se Radek zviditelnil až příliš, když se ocitnul opravdu velmi daleko za velkým vápnem a Slavia inkasovala.

První poločas pro vás vypadal velmi dobře, ty jsi v bráně příliš práce neměl.

Neměl, byly tam dvě střely doprostřed brány, jinak nic. Byla to poměrně nezáživná hra, protože Drnovice vycházely z defenzívy a nechtěly vůbec útočit, takže jsme byli rádi za dvoubrankové vedení. Druhou půli jsme se to snažili udržet a nechtěli jsme riskovat.

Vzpomněli jste si na oblíbené pořekadlo trenéra Csaplára, že nejhorší je vyhrávat po poločase 2:0?

Hráli pořád stejně defenzívně, neměli co ztratit, vyčkávali a čekali na brejk.

Brejk přišel a gól asi půjde hlavně na tvůj vrub.

Ten brejk bylo jediné, co oni vyprodukovali. Špatně jsem to odhadnul a vyběhnul jsem. Myslel jsem si, že balón budu hrát dřív, ale on jak spadnul na zem, tak trošku vyskočil do vzduchu a nesvezl se po trávě, takže jsem k němu měl daleko. Je to chyba, naštěstí to neovlivnilo naší výhru.

Stalo se ti někdy něco podobného?

Asi už hodněkrát.

Vzpomněli jste si ve druhém poločase na Teplice, proti kterým jste ztratili výhru ve dvou minutách?

To už jsme si říkali v půli, a? si na to dáme pozor, a nakonec jsme byli rádi, že jsme to takhle udrželi.