Slavia B - Písek 3:2

Juniorka Slavie vyhrála ve svém dalším přípravném utkání, tentokrát porazila Písek 3:2. Dvě branky dal Necid, jednu přidal po rozehrané penaltě Dejmek.

Slavisté předvedli rozdílné výkony v jednotlivých poločasech. Na týmu se ale také projevila únava z náročného programu, kdy byli na soustředění. O první branky se postaral Necid, kterému vždy přihrával Dočkal. Soupeř ve druhém poločase snížil, ale pak jsme opět zvýšili vedení, když pokutový kop Mejzlík pouze rozehrál a doběhnuvší Dejmek dorazil. Poslední slovo měl Písek, ale na výhru jsme už udrželi.

"Vedli jsme o dvě branky, s výkonem byl spokojen. Ale na týmu se projevovala únava z náročného soustředění a též velkého vedra. Ve druhém poločase jsem nebyl spokojen s výkonem druhé sestavy, i proto, že jsme dostali dvě branky," řekl trenér Slavie Luboš Kozel.

Slavia - Písek 3:2 (2:0)
Sestava Slavie, 1. poločas: Hanuš - Bauer, Tlustý, Šmíd, Švamberk - Bayer - Vácha, Kolařík - Dočkal, Necid, Vrzal
2. poločas: Hanuš - Kyndel, Radek Dejmek, Kobler, Mejzlík - Vagrčka, Proskočil, Jablonský - Zelinka, Robin Dejmek, Borovský
Branky Slavie: 2x Necid, Robin Dejmek