Rozhovory

Rozhovor s Lukášem Doškem.

Mužem, který se dostal v dnešním zápase do několika šancí a podporoval tak i ofenzívu, byl obránce Lukáš Došek.

Lukáši, vyhráli jste sice gólem Pavla Kuky, ale do poháru jste se stejně z ligy nedostali. Mrzí tě to? Nedostali, ale alespoň že jsme vyhráli. Máš tedy ze zápasu dobrý pocit? Ano, mám. Ty jsi se dostal v prvním poločase do dobré šance, prokličkoval jsi se mezi obránci a pak střelil vedle. V prvním poločase? To jsi asi byla na jiném fotbale (pozn. opravdu jsem na Strahově byla). V druhém poločase už tam přede mě naběhl hráč, jinak bych dal gól. Co ta situace, po které jste se snažili na rozhodčím Benešovi vynutit penaltu? Byl tam faul už předtím, než jsem se dostal do vápna, pak do mě někdo strčil. Rozhodčí však neodpíská penaltu, která nebyla. Jak bys zhodnotil zápas co se týče výkonu rozhodčího Beneše a jeho udělování žlutých karet? K rozhodčímu se moc nevyjadřuji, i když je pravda, že postupem času tam bylo dost hrubých faulů, jednalo se o vypjaté utkání, hrálo se o hodně. Skóre bylo 0:0, všichni jsme se snažili vyhrát, my jsme se tlačili dopředu, Viktorka se snažila bránit, Nakolik to rozhodčí zvládl nebo nezvládl, to nedokážu posoudit. Jak moc vám pomohl příchod Pavla Kuky? Pomineme-li fakt, že vstřelil jedinou branku utkání. Hráč, který se dostává do šancí a je dobrý hlavičkář, určitě pomůže. Věděli jste průběžné výsledky z Bohemky? Nevěděli, nikdo nám nic nehlásil. Těšíš se na pondělní derby? Tuto sezónu jsem se Spartou kvůli zranění ještě nehrál, takže se určitě těším. Bude to finále domácího poháru, takže určitě zajímavé střetnutí.