Rozhovory

Rozhovor s Tomášem Hrdličkou.

Obránce Tomáš Hrdlička byl po prvním poločase vystřídán. Co bylo příčinou tohoto střídání?

Dnes jste nastoupili se třemi změnami v základní sestavě. Byla důvodem únava ze zápasu s Bělehradem? Chtěli jsme po poháru UEFA rozložit síly na více hráčů. O přestávce jsi byl vystřídán, co bylo důvodem? Podle mě to, že jsem v první půli zkazil dost míčů. Nechtěl třeba trenér Beránek posílit ofenzivu? To určitě taky, ale já myslím, že jsem taky ofenzivní hráč. V první půli ses zapojoval do útočné činnosti dost, ale asi si hrál příliš na sebe, místo abys přihrával. Určitě, teď již vím, že jsem měl radši přihrát. Chtěl jsem ty situace řešit individuálně, kdybych měl víc štěstí, tak by to třeba vyšlo. Jak myslíš, že výsledek odpovídá průběhu zápasu? Věděli jsme, že to bude těžké utkání po poháru, Olomouc byla odpočatá. Spadlo nám to tam sice pět minut před koncem, ale výhra 1:0 je super. Nadávali diváci po právu na výkon pomezního rozhodčího Amlera? To je věc rozhodčího, nebudu na to odpovídat.