2. předkolo - Čtvrtek 14. 07. 2016 18:00

Evropská liga, 2016/2017
3 - 1
1 - 0
FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn

35. Hunt
67. Gando
90. Antonov

SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

63. Muris Mešanovič

Články k zápasu

 • Evropská liga
  a

  Slavia se při svém návratu do evropských pohárů po sedmi letech představila v rámci 2. předkola Evropské ligy v Tallinnu. Obnovená premiéra ale dopadla katastrofálně, když sešívaní svému soupeři podlehli nečekaně 1:3. Na vině byla především propustná obrana a nemohoucnost v zakončení. Za týden tak svěřence trenéra Uhrina čeká obrovská šichta, pokud se chtějí vyhnout blamáži v podobě vyřazení.

 • Evropská liga
  a

  Neuvěřitelné se stává skutkem, chce se říci. Takřka 79 dlouhých měsíců čekali slávističtí příznivci na zápas svého milovaného klubu v evropských pohárech a již zítra se konečně opět dočkají. Slavii by papírově neměl v Tallinu čekat až tak těžký úkol, ale znáte to o tom, že v Evropě dnes není slabých soupeřů... Zápas nenabízí žádná televize, zápas bude možné pravděpodobně sledovat leda přes internetový stream. Aktualizováno: V článku naleznete krátké video z předzápasového tréninku.

 • Evropská liga
  a

  Slávisté dnes odcestovali do Tallinnu, kde je zítra čeká 2. předkolo Evropské ligy. Na letišti Václava Havla byli hráči v obklíčení novinářů, nyní si můžete poslechnout video rozhovory s hráči Josef Hušbauer, Muris Mešanovič a s trenérem Dušanem Uhrinem. Prohlédněte si také střihové video z cesty do Tallinnu.

 • Evropská liga
  a

  Když jsem se dozvěděl, že Slavia pojede na předkolo Evropské ligy do Estonska, tak jsem se rozzářil jak vycházející slunce. Mé dvě největší lásky - Slavia a Estonsko - se sejdou v jeden velmi památný den: 14. července. Jak už jsem dříve slíbil na Twitteru, tak jsem se pro vás rozhodl vytvořit malého průvodce Tallinnem.