Slavia B - Písek

Slávistické béčko ve svém čtvrtém přípravném zápase konečně vyhrálo, by? nejtěsnějším rozdílem.

Na soustředění v Písku jsme porazili místní tým 1:0, když gól dal před koncem prvního poločasu Emmerling.

"Jsem rád, že jsme konečně vyhráli, rád bych, abychom porazili další relativně lehké soupeře, kteří nás teď čekají, i když to budě těžké. Máme velmi mladé mužstvo bez zkušeností, které budou získávat ne týdny, ale třeba i měsíce," okomentoval utkání trenér béčka Luděk Klusáček. Příprava zatím probíhá bez komplikací a bez zranění. Na čtvrtek na 18. hodinu si Slavie domluvila přípravný zápas s Milínem, který se bude hrát v Písku.

Slavia B - Písek: 1:0

Sestava Slavie: 1. poločas: Podaný - Musil, Lapáček, Doležal, Zachariáš - Walter, Kotrba, Vondráček, Balík - Emmerling, Stejskal

2.poločas: Hajs - Musil, Lapáček, Vaněk, Buryánek - Budějský, Dubský, Táborský, Balík - Knobloch, Stejskal

Gól Slavie: Emmerling