Béčko skončilo na turnaji ve Vodňanech ve finále

Slávistická rezerva se dnes zúčastnila turnaje ve Vodňanech, na kterém postoupila až do finále.

V prvním utkání se slávisté střetli s týmem Vodňan, které porazili 6:0. "V zápase se nám dařilo herně i střelecky, jsem velmi spokojen," zhodnotil zápas trenér béčka Luděk Klusáček. Zápas se hrál na 2 x 30 minut a pokud počítám i další zápas, dostalo se na hřiště všech 20 hráčů. Jediným mužem, který si nezahrál, tak byl Michal Lexa, kterého trápí zdravotní problémy.

Semifinále:
Slavia B- Vodňany 6:0

Góly Slavie: Vaněk 2, Ulrich, Knobloch, Jirásek, Kotrba

finále:
Slavia B - české Budějovice B 0:4
"I když výsledek vypadá hrozivě, hodnotím zápas pozitivně. Jsem spokojen s výkonem, měli jsme mnohem víc vyložených šancí, čtyřikrát jsme šli sami na brankáře. Zlomily nás dva góly, které jsme dostali na začátku, ale kluci bojovali," pochvaloval si Klusáček.

Ve druhém zápase nastoupili i Marcel Lička a Tomáš Hašler. Finále se hrálo na 2 x 40 minut. Další přípravný zápas odehraje béčko ve čtvrtek v 17:00 s béčkem Plzně kdesi na okraji Plzně.