Přípravná utkání

Slavia - Ankaragücü 0:2

Fotbalisté Slavie nezvládli své první představení na soustředění v Seefeldu a prohráli s tureckým celkem MKA Ankaragücü 0:2. V prvním poločase nastoupila sestava, která by se mohla podobat té, ve které nastoupíme v lize.

Slavia - Ankaragücü 0:2 (0:0)
Sestava Slavie: Slavík (46. Diviš) - Krajčík, Nachtman, Studík (71. Aračič), Hubáček - Michálek (71. Hašler), Jarolím, Hrdlička (46. Kalivoda), Švento (71. Kratochvíl) - Fořt (46. Táborský), Vlček
Branky: 67. Hakan, 74. Ariel

Slávisté svůj první zápas v Rakousku nezvládli. Od začátku nastoupila silnější sestava a bylo to znát. Byli jsme nebezpečnější a vytvořili si i několik dobrých brankových příležitostí, ale ani jednu nevyužili. Po změně stran se hra vyrovnala a během sedmi minut soupeř vstřelil dvě branky, které padly po našich zbytečných ztrátách ve středu hřiště. Ankaragücü pak využila brejkové situace.

â??V první půli jsme byli lepší, vytvořili jsme si i dobré šance, bohužel jsme je neproměnili. V druhé půli soupeř dokázal dotáhnout dva brejky, nestačili jsme jeho hráče uhlídat. Mrzí mne, že kvalitě utkání ublížil nekvalitní terén," řek Karel Jarolím pro oficiální web.