Archiv aktualit

• Fortuna liga

Slavia zítra zajíždí ke 4. ligovému kolu do Brna, kde bude jistě chtít odčinit loňskou potupnou porážku 0:1.

• Ženský fotbal

Juniorský tým má za sebou druhé přípravné utkání na sezonu a i tentokrát byly úspěšné. Španělský výběr futsalistek porazily 1:0.

• Info o SN

Zveřejnil jsem dvě videa ze zápasu Slavie proti Liberci. Kromě slávistického chorálu si můžete stáhnout sestřih z pohledu na kotel, nechybí záběr na úvodní impozantní choreografii.

Juniorky Slavie mají za sebou první přípravný zápas pod taktovkou nového trenéra, kterým je Martin Svoboda. Ten nahradil odcházejícího Jaroslava Dolejše. Juniorka prohrála s dorostenci Sibřiny vysoko 1:7, ale vzhledem k podobnému věku je to i tak přijatelný výsledek.

• O Slavii

Trenér Slavie Karel Jarolím byl velice zklamaný, hodně i obrannou hrou. "Hráli jsme až moc naivně, a na to jsme doplatili," uvedl slávistický kouč na pozápasové tiskové konferenci.

Fotbalisté Slavie nastačili na mistrovský Liberec, který si zkušeně dokráčel k výhře 2:0. Zápas ovlivnila velice rychlá branka v 5. minutě, kdy slávisté nechali projít trestuhodně Holendu. O druhou libereckou branku se postaral Zbyněk Pospěch. Prohlédněte si 30 fotografií!

• Archiv

Juniorka Slavia ve svém druhém vystoupení v ČFL nezaváhala a porazila nováčka - rezervní celek Mladé Boleslavi. O jedinou branku se postaral Zelinka.

Fotbalisty Slavie čeká zítra další těžké střetnutí, zřejmě jedno z nejtěžších v posledním období. Na Strahov totiž dorazí mistrovský Slovan Liberec! A proto všichni musíte podpořit naše hráče, abychom uhráli co nejlepší výsledek!

• Evropská liga

Fotbalisté Slavie zkušeně vyhráli v prvním zápase druhého předkola Poháru UEFA v Baku proti Karvan Jevlach. O branky se postaral Tomáš Hrdlička a Pavel Fořt. Druhý poločas jsme živě mohli sledovat na internetu a ve sportbaru Zlatá Hvězda.