Rozhovory

srpen 2012

červenec 2012

• Karol Kisel se po návratu do Slavie uvedl kontaktní brankou na 2:3. V rozhovoru zavzpomínal na působení v Austrálii, kde podobný vývoj zápasu několikrát zažil, a ani on nezapomněl pochválit výborné slávistické fanoušky.

• Hrdinou úvodního zápasu Slavie v novém ročníku Gambrinus ligy byl jednoznačně Jan Vošahlík. Přišel na hřiště v průběhu druhého poločasu, vstřelil branku, která vrátila Slavii do hry, a v devadesáté minutě zařídil svou druhou brankou Slavii bod za remízu 3:3.

• Po několikaměsíčním půstu byl včera znovu otevřen fanshop nového provozovatele. Při této příležitosti jsme položili několik otázek jeho manažerce Janě Kaufnerové.

• Milan Škoda v rozhovoru na tiskové konferenci hovořil o tlaku, cílech svých i klubových, trenérovi a třeba i o tom, že z Martina Juhara si nikdo legraci nedělá.

červen 2012

květen 2012

• Přinášíme poslední třetinu rozhovoru s novým generálním ředitelem Slavie Zbyňkem Kusým, ve které se mimo jiné zmínil, že se v příchodech některých hráčů chce osobně angažovat

• V pokračování dnešního rozhovoru se Zbyňkem Kusým si nový generální ředitel Slavie mimo jiné vzpomněl na osobní setkání z dětství s jedním z tehdejších hráčů Slavie.

• Protože rozhovor novinářů s novým generálním ředitelem Slavie Zbyňkem Kusým probíhal déle než půlhodinu, přinášíme vám jej rozdělený do tří částí, abyste nemuseli dlouho čekat na sáhodlouhý článek.

• Slávistický trenér Martin Poustka včera zhodnotil své první angažmá v roli hlavního trenéra prvoligového týmu. "Jsem rád za možnost, kterou jsem tady dostal. Odkoučoval jsem jedenáct utkání, bohužel jsme nemohli hrát dvakrát v řadě ve stejném složení," řekl Poustka, který vidí hlavní přičinu neúspěšného jara právě v počtu zraněných hráčů.

• Své střelecké skóre na konečných šest branek za sezónu dnes dvěma trefami rozšířil Zbyněk Pospěch. "Šest gólů je docelo málo, ale dá se říct, že jsem rád alespoň za ně, jsem vcelku spokojený," řekl slávistický útočník. První slávistický gól za áčko vstřelil Daniel Veselý. "Cítím se úžasně, trenér mě na hřiště poslal s tím, abych zápas rozhodl, a mně se to povedlo."

• Poněkud překvapivě dnes v základní sestavě béčka proti Milevsku vyběhl na trávník Štěpán Koreš. Další překvapení následovala, na hřiště se podívali i Viktor Šimeček a Martin Hurka.

• Hned ve druhé minutě zápasu se dostal autor včerejších dvou gólů Milan Škoda do stoprocentní šance, ale sám proti brankáři tutovku neproměnil. "To byla tragédie, byl jsem naprostý zoufalec. Nebyl jsem nervózní, že jsem šanci neproměnil, protože horší už to snad ani být nemohlo. Naopak mě to ještě víc nabudilo," řekl po zápase náš útočník.