Kolovraty - Slavia 0:2

Žákyně Slavie si ve středu odpoledne předehrály třetí kolo kvůli víkendové účasti na turnaji v Itálii. Po nepříliš povedeném výkonu získaly tři body za výhru 2:0.

Zápas se holkám příliš nevydařil, proti malým klukům sice měly žákyně územní převahu, ale na vysoké trávě kazily moc přihrávek, takže to nebylo pohledný fotbal. Na první branku jsme si počkali do 15. minuty, kdy zaváhání domácí obrany využila Burešová a nemýlila se. Během poločasu jsme si vytvořili ještě dvě slibné šance, víc však ne.

Druhý poločas zlepšení nepřinesl, takže jsme se nakonec protrápili k výhře. Svou druhou branku přidala opět Burešová po rohu Bělohlávkové, kdy tečovala míč, který skončil kousek za brankovou čáru. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branky i z vyložených šancí, branku netrefila Stanková ani Marková.

Kolovraty - Slavia 0:2 (0:1)
Šolcová - Vandasová, Beránková, Bělohlávková, Jíchová - Marková, Komárková, Palková (27. Plzáková), Rzycká - Stanková (43. Dvořáková), Burešová
Branky: 15. a 48. Burešová